Fogadok munkát
Szerencsi Ottó Csaba E.V.
Szerencsi Ottó Csaba E.V.

Burkoló

29
Megbízás

1 órával ezelőtt volt itt.

Dunakeszi és 50 km-es körzetében kiszállok.

Szerencsi Ottó Csaba E.V.

Burkoló

28 éves vállalkozói múlttal, 2 kiváló szakember kollégával, megbízható, becsületes szakember vagyok. Mottóm: nem mindennapi megoldások a mindennapokban!Ingyenes árajánlattal és felméréssel segítem ügyfeleimet!
Mutass többet

Áraim

csempézés taposó lap hidegburkolás árak

8 800 Ft - 12 400 Ft / ㎡
Hideg burkolás, csempemérettől függően, 8.800,- Ft/m2-től

Referenciáim

Tetszenek a referenciáim? Kérj tőlem ajánlatot , hogy kiderüljön nálad mennyibe kerülne a munka.

Értékeléseim

Ajánlatkérő
Minden szempontból elégedett voltam: elvégzett munka minősége, megfelelő ár, jó kommunikácó, stb.
Szaki válasza:
Bizalmat maximálisan átadó Megrendelő, rendkívül korrekt fizetési feltételek, kellemes együttműködési morál, dicsérő, biztató hozzáállás! Köszönöm a lehetőséget!
Ajánlatkérő
Gyorsan kijött és felmérte a helyszínt. Szépen dolgoztak. Ajánlom mindenkinek.
Ajánlatkérő
Teljeskörű, több szakterületet érintő felújítást vállalt, de sajnos egyik szakterületen sem tudtak kielégítő minőséget produkálni. Több soron vesztettem garanciát, szerelési hiba miatt, ami plusz költségekkel is járt.
Ajánlatkérő
még nem kezdődött el a munka
György
Nagyon elégedettek vagyunk Ottó és munkatársa munkájával. Szépen és precízen dolgoztak. Korrekt volt, mindenről értesített és a megbeszéltek szerint járt el. Mindenkinek csak ajánlani tudom.
Szaki válasza:
Pontos, precíz, felelős megrendelő, aki igényli és elvárja a minőséget. Ez részemről természetes. Jó volt együtt dolgozni és bízom benne a jövőben még több lehetőségem is lesz rá, hogy ezt bizonyítsam. Köszönöm a lehetőséget!
Zoli
Ottót és csapatát mindenkinek ajánlom. A kivitelezés minden elemében meg voltam velük elégedve, a tételes árajanlaton keresztül (amitől úgy tértünk csak el, hogy olcsóbban jöttünk ki a végén), a megrendelőközpontúságukon és a konkrét munkán át a határidők betartásáig. Ha lesznek még ilyen jellegű felújításaink, biztosan őket fogjuk keresni.
Szaki válasza:
Korrekt, pontosan fizető megrendelő, akivel öröm együttműködni. Kölcsönös bizalom és folyamatos egyeztetések mellett segítette munkánkat. Jó egészséget és sok boldogságot kívánok a felújított lakásban.
András
Az elvárt igényekre -amik elég speciálisak voltak - mind tudott megoldást adni. A csempe apró darabolása sem riasztotta el és minden helyet megfelelően kitöltött. A szakemberekkel jól együtt lehetett működni minden kérdéses pontnál egyeztettek a megrendelővel. Élkihúzás, szilikonozást árértékben drágán csinálta.
Szaki válasza:
Egy élmény volt egyedit alkotni, közösen. Köszönöm a lehetőséget!
Csaba
Rugalmas, precíz, kiváló mesferek
Szaki válasza:
A Megrendelő igényei a legfontosabbak. A mi munkánk öröme abban van, ha a Megrendelő mosolyog. Ez a mosoly ad biztatást, kitartást ahhoz, hogy mi is tudjuk, jó úton járunk.
Tartozz Te is az értékelőim közé! Most kérj tőlem ajánlatot.

Válaszaim

Jó márka a sakret? Ajánljátok? Sakret flexibilis csemperagasztó vélemények érdekelnek.

Az én válaszom:

„A Sakret is egy márka, egy gyártó.......mindenféle terméket a maga helyén használva, ez a termék is jó valamire........ezt majd eldönti a burkoló mester, nem a tulajdonos.......... üdvözlettel: ottó ”

0

2024. 05. 07.

Összekentem csúnyán a járólapot, és nem jön le. Milyen oldószer viszi le a flexibilis csemperagasztót?

Az én válaszom:

„.........vizes szivacs frissen, fátyol eltávolító 2 napon belül, vízkőoldó utána......később, ecetes vésőgép kihegyezve..........függ, a hőmérséklettől, a ragasztott lap "R" besorolásától, az hogy flexibilis, vagy nem az teljesen mindegy........ragasztó, az ragasztó........a lap hátulját kell kenni, nem a járó-felületét.....mindig mosd le frissen.........amúgy teljesen normális, hogy a lapot összekenjük menet közben.......de nem mindegy, hogy hagyjuk rászáradni, vagy lemossuk azonnal.........Jó időt, Jó burkolást.....!!!”

0

2024. 05. 06.

Mennyi a flexibilis csemperagasztó kötési ideje? Mennyi idő után lehet fugázni a padlót és mennyi idő után lehet visszapakolni rá a bútorokat?

Az én válaszom:

„Kedves Vári Péter. A flexibilis csemperagasztó kötési ideje, több, nagyon fontos tényezőtől függ. Milyen a fogadó felület minősége. Kültér- vagy beltér. Vízszigetelésre burkolunk, vagy sima betonra, esetleg padozat kiegyenlítőre....... Milyen vastag a ragasztó, gipszkartonra burkolunk, vagy vagy valamilyen egyenetlen felületre. Milyen a hőmérséklet. Milyen nagy a páratartalom. Milyen méretű a csempe, vagyis a fugák sokasága, kisebb lapméret esetén gyorsabban szárad......... Szóval soktényezős a válasz. Üdvözlettel: Ottó ”

0

2024. 04. 27.

Érdemes inkább S2 csemperagasztót venni, vagy jó az S1 is? Hagyományos 15 x 15 cm-es csempét szeretnék felrakatni, illetve a teraszra 50 x 50 cm-es kőlap burkolatot. Mit ajánlotok? Esetleg márkában is van preferencia?

Az én válaszom:

„Az Ön által feltett kérdésre válaszolva, elegendő az S1 minőség, a teraszra, sőt beltérben, a normál 15 cm x 15 cm mérethez egy sima középkategóriás flexibilis ragasztó is megfelel. Üdvözlettel: Szerencsi Ottó ”

0

2024. 04. 22.

Milyen csemperagasztót használtok? Kültérre és beltérre? Melyik csemperagasztó márkát preferáljátok és miért?

Az én válaszom:

„A csempéhez, és a helyszínhez választok ragasztót, műszaki és gazdaságossági szempontok alapján! Több márkával is dolgozom. Ár-érték arányokat, akciókat kihasználom, a kapott nyereséget átadom ügyfeleimnek, de ha én szállítom a helyszínre, akkor számítok fel logisztikai költséget.”

1

2024. 03. 20.

Miben más a padloponozás mint az aljzatkiegyenlítés?

Az én válaszom:

„Tisztelt Érdeklődő, Kedves Csenge! Az aljzatkiegyenlítés történhet sokféleképpen, több féle anyaggal, helyszíntől, körülményektől függően. A "padlopon" is egyfajta aljzatkiegyenlítő anyag. További információk birtokában, szíves válaszolok részletesebben is! Üdvözlettel: Ottó ”

0

2024. 02. 20.

1 zsák padlopon hány nm-re elég? hogy lehet gyorsan kiszámolni, mennyit vegyek kb 50 nm-re?

Az én válaszom:

„Tisztelt Kérdező! Attól függ, milyen padlopon, milyen felületre, kül- vagy beltér, cement alapú, vagy esetleg gipsz és cement keveréke, milyen mélyek az egyenetlenségek, mit fogunk rátenni? Mi lesz a burkolat? Vinyl, laminált, járólap? Lehetetlenség kiszámolni, és mondani valami értelmes adatot, csak a helyszín és a célok ismeretében! További adatok birtokában, biztosabban tudok válaszolni! Üdvözlettel: Ottó ”

0

2024. 02. 19.

5 kg fuga hány négyzetméterre elég, barátaim? Gondolom, számít a fugaszélesség, szóval az legyen valami tök átlagos (3 mm mondjuk). Gondolom, a lapméret is számít. 30 x 30 cm járólap, és 10 x 10 cm csempe lenne a két delikvens. Hogy kell ezt kiszámolni, mégis?

Az én válaszom:

„Kedves Péter. Fontos kérdés, mennyi fugaanyagot kell venni, főleg ha komolyabb fugáról van szó. Pontosan nem tudjuk kiszámolni. Sok változós egyenlet. A fuga mélysége függ a lap vastagságától, a burkolandó felülettől, a használt ragasztó és szerszámtól is. Függ a szükséges mennyiség a lap éleinek kialakításától is. Élcsiszolt, vagy lekerekített, gyári él, vagy vágott oldal. A fuga szélessége lehet adott. Én csinálok egy próbafugázást, egy kisebb felületen, pl. 2-3 m2, és utána pontos adatokat kapok. Tudom, nem sokat segítettem, de nem nagyon van más módszer. Kb. adatok vannak a szakirodalomban is. Üdvözlettel: Ottó”

0

2024. 02. 10.

hány cm beton kell a padlófűtésre, hogy járólapozni lehessen, de még jól átadja a hőt is?

Az én válaszom:

„Kedves Zoltán! Átlagosan 6 cm esztrich beton elegendő. Ha más fajta betont használ, akkor más a technológia, és más lesz a rétegrend is. Üdvözlettel: Szerencsi Ottó”

0

2024. 02. 10.

Kedves Szakik! Kicsi, (10x10 cm-es) csempe esetén érdemes diagonál burkolást kérni? Jól fog kinézni? Milyen veszélyei vannak? (Úgy értem, könnyebb elrontani, mint a sima hálós burkolást?) És mennyivel kell több anyag hozzá?

Az én válaszom:

„Kedves Kérdező. Semmi gond nincs ezzel, esetleg én keretbe raknám, ha a konyhában, a pult feletti részről beszélünk. Nagyobb felületen szerintem nem mutat jól a 10x10 csempe, sem hálósan, sem diagonálban! Szárazon próbát kell csinálni, úgy könnyebb dönteni! Üdvözlettel: Ottó”

1

2024. 01. 16.

Padlókiegyenlítésről már hallottam, de a falat hogy kell kiegyenlíteni burkolás előtt? Szükséges az ilyesmi egyáltalán?

Az én válaszom:

„Szükség van a függőleges falakra, és lehetőség szerint a sarkoknál sem hátrány, ha a derékszöghöz közelítenek.........a másik dolog, amikor bontunk, mindig sérül a fal felülete, mindig síkba húzzuk egy olcsó csemperagasztóval, és erre kenjük majd a vízszigetelést, ahol szükséges!”

0

2024. 01. 13.

Tárolhatom kinn télen a polisztirol ragasztókat vagy bajuk lesz? Gondolom fagyállóak, de a nedves levegő se árt vajon nekik?

Az én válaszom:

„Beltéren kell tárolni, bár a tüzépeken, zsugorfóliázva, tárolják, bontatlanul.”

0

2024. 01. 07.

Kell-e a fürdőszobába extra kenhető szigetelés a járólap alá vagy elég a csemperagasztó?

Az én válaszom:

„Igen, kell. Sőt a sarkokba hajlaterősítő szalag is.”

0

2023. 12. 10.

mekkora lejtése legyen a terasz burkolásnak, hogy le tudjon folyni a víz róla? Mi az ajánlott?

Az én válaszom:

„Kedves Megrendelő. Sok minden tényezőtől függ, ezt pontosan a helyszínen lehet meghatározni, függ a szélességtől, a hosszúságtól, a burkolat fajtájától, a vízlevezetés helyétől, hová is vezetem le a csapadék vizet. fedett, vagy nem fedett. Általánosan elmondható, legalább 1% lejtés szükséges a víz biztonságos elvezetéséhez. ”

0

2023. 12. 02.

Kis fürdőszobában inkább a nagyobb méretű vagy az apróbb csempe mutat jól? Mit javasoltok?

Az én válaszom:

„Kedves Megrendelő. Nagyméretű világos csempével tudunk teret növelni! Megfelelő 2 m magasságig burkolni.”

0

2023. 12. 02.

Szakmáim

Burkoló 29 megbízás