bojler bekötés árak 2024
Akár 5 árajánlat 24 órán belül
Az Árkalauz gombra kattintva megtalálod, hogy hogyan épül fel a bojler bekötés árazása. A Szakemberek, árak gombra kattinva pedig böngészni tudsz a szakemberek között. Minden árajánlatkérés ingyenes.
Díjmentes ajánlatkérés értékelt szakemberektől 2 perc alatt!
Gázkészülék javítás ·
Gázvezeték szerelő ·
Fűtésszerelés
bojler bekötés
30 000 Ft / darab
Vízszerelő ·
Generálkivitelezés ·
Melegburkoló, parkettázás
bojler bekötés
14 000 Ft / darab
Vízszerelő ·
Földmunka ·
Épületbontás
bojler bekötés
11 000 Ft / darab
Gázkészülék javítás ·
Épületgépészet ·
Kéménybélelés, felújítás
bojler bekötés
10 000 Ft / darab
Tartalomjegyzék
- Bojler bekötés ára
- Bojler bekötés árak összehasonlítása
- Milyen tényezők befolyásolják a bojler bekötés árát?
- Mennyibe kerül a bojler bekötése?
- Hogyan értelmezzük a bojler bekötés árakat?
- Hogy számolnak a vízszerelők bojler bekötés árakat?
- Milyen típusú bojlerek léteznek?
- Milyen típusú bojlereknek a bekötése a legdrágább?
- Milyen szakemberek végezhetik a bojler bekötését?
- A bojler bekötés lépései
- Hogyan válasszunk bojlert és bojler szerelőt?
A szakijaink megadott árait a fenti eloszlásban láthatod. Ha valaki olcsóbb, nem feltétlenül jelenti azt, hogy nem végez olyan jó munkát, mint mások!
Mutasd az összes áratTartalomjegyzék
- Bojler bekötés ára
- Bojler bekötés árak összehasonlítása
- Milyen tényezők befolyásolják a bojler bekötés árát?
- Mennyibe kerül a bojler bekötése?
- Hogyan értelmezzük a bojler bekötés árakat?
- Hogy számolnak a vízszerelők bojler bekötés árakat?
- Milyen típusú bojlerek léteznek?
- Milyen típusú bojlereknek a bekötése a legdrágább?
- Milyen szakemberek végezhetik a bojler bekötését?
- A bojler bekötés lépései
- Hogyan válasszunk bojlert és bojler szerelőt?
A bojlerbekötés ára meghatározásra kerülhet a készülék beszerzésével együtt: ez esetben egy 50l-es bojler 60-150,000 Ft, egy 120 l-es bojler bekötése 100-280,000 Ft, 200 l-es bojler esetén 200-350,000 Ft körül kalkuláljunk akár Ariston, akár más márkát szeretnénk. A fekvőbojler bekötése általában drágább. Ha csak bekötést kérünk, 8-20,000 Ft-tal számoljunk.
Bojler bekötés ára
| Bojler bekötés árak | Bruttó ár (Ft) |
| Elektromos bojler bekötés, felszerelés | 8,000 - 30,000 Ft |
| Kiszállási díj | 5 - 20,000 Ft |
| Óradíjas munkák | 4 - 13,000 Ft/óra |
| Tipikus bojlerek - biztonsági szeleppel
, bekötéssel, kompletten
szerelve (anyagdíjjal együtt): | | | |
| 50 l-es, 600 W bojler | 60,000 - 150,000 Ft |
| 120 l-es, 1200 W bojler | 100,000 - 280,000 Ft |
| 200 l-es, 3000 W bojler | 195,000 - 325,000 Ft |
Bojler bekötés árak összehasonlítása
Milyen tényezők befolyásolják a bojler bekötés árát?
A bojler bekötés árát számos tényező befolyásolja, amelyek közül a legfontosabbak a következők:
- Az önálló áramkör megléte: A bojlernek önálló áramkörre van szüksége, amelynek függetlennek kell lennie. Ha az áramkör nincs megfelelően kiépítve, akkor a bekötés bonyolultabbá válhat, és az árak is magasabbak lehetnek.
- A munka bonyolultsága: A bekötés ára a munka bonyolultságától függ. Ha a bekötés bonyolultabb, akkor az árak magasabbak lehetnek.
- A szakember ára: A szakember ára szintén befolyásolja a bojler bekötés árát. A tapasztaltabb és képzettebb szakemberek általában magasabb árat szoktak kérni.
- A bojler típusa: A bojler típusa szintén befolyásolhatja a bekötés árát. A nagyobb vagy összetettebb bojlerek bekötése általában bonyolultabb és időigényesebb lehet, ami magasabb árakat eredményezhet.
- A vízkőtelenítés gyakorisága: Használt bojler bekötése esetén a bojler vízkőtelenítése is fontos tényező lehet, amely befolyásolja a bekötés árát. Ha a bekötést megelőzően vízkőtelenítést és anód cserét is el kell végezni, az egyszeri kb. 20 ezer forintos tétellel növeli a bekötés bekerülési költségét.
Az árak változhatnak a készülék típusától, a munka bonyolultságától és a szakember árától függően. A bojler bekötése és javítása szakértelmet igényel, ezért érdemes szakember segítségét kérni.
Mennyibe kerül a bojler bekötése?
A bojler bekötés ára változó lehet, és számos tényezőtől függ, például a készülék típusától, a munka bonyolultságától és a szakember árától. Az árak általában tartalmazzák a készülék beszerzését, a bekötést és a beüzemelést.
Ha villanybojlert szeretnél beköttetni, akkor nagyjából 8-9 ezer forint körül indulnak az árak. Ebben csak a szakember díja van benne és az ár szigorúan csak magát a bekötést tartalmazza - mindenféle szerelvények, a vezetékek, a bojler fizikai felszerelése nélkül. Tehát csak a szakszerű összekötést tartalmazza. Ha egy komplexebb munkáról van szó, mint például egy bojler csere, akkor a költségek 19-38 ezer forint között mozognak. Ha valami hiba van a bojlerrel, és javítani kell, azt szintén általában bruttó 10-30 ezer forint közötti szerelési díjjal számolandó. (Minden általunk közölt ár bruttó ár.)
A bojler bekötése kapcsán ritkán merül fel költségként, de érdemes megjegyezni, hogy a karbantartás kapcsán, vagy ha használt bojlert szeretnénk beüzemelni, akkor egy vízkőtelenítés és anódcsere külön kerül díjazásra és jellemzően 18-20 ezer forintba kerül.
A bojler bekötés ára persze nagyban függ a választott bojler típusától és méretétől is. Ha a bojler beszerzésével együtt akarunk számolni egy teljes végösszeget, akkor például egy 50 literes, 600 W-os zárt rendszerű forróvíz-tároló ára beszereléssel együtt 90-150 ezer forint. Ha nagyobb készülékre van szükség, akkor ugyanez egy 120 literes, 1200 W-os bojler esetében átlagosan 200 ezer forint, egy 200 literes, 3000 W-os készülék esetében átlagban 272,500 forintra jön ki.
Ha a bekötésen felül bármilyen egyéb kiegészítő villanyszerelési feladatot is el kell látni a siker érdekében, akkor a következő irányadó extra költségek merülhetnek fel:
- kiszállási díj, ami 5-20 ezer forint között lehet,
- óradíjas munka esetén a szakember díja 4-13 ezer forint között változhat óránként.
A fenti árakat szakembereink közlése alapján és az iparági normáknak megfelelően gyűjtöttük és közöltük. Összehasonlításképpen az alábbiakban összefoglaljuk a különböző forrásokban található árakat:
- A bojler-javitas.hu oldalán található információk szerint egy elektromos bojler szabályos bekötése 10 000-30 000 Ft-ba kerül. A Hajdu bojler bekötése során például szükséges lehet bojler biztonsági szelep bekötése, amelynek darabja 5 000-10 000 Ft-ba kerül. Az új bojlert legolcsóbban a Fejér megyei Székesfehérváron szerelik be, akár már 8 000 Ft-tól.
- A foviz.hu oldalán található információk szerint a villanybojler bekötése általában 20 000-25 000 Ft-ba kerül.
- A bojlerjavitas.villanytszerelo.hu oldalán található információk szerint a bojler javítás ára 6 490 Ft-tól indul, míg a nagyjavítás, amely magában foglalja a vízkőtelenítést, az anód cseréjét és a fűtőszál cseréjét, 18 000-20 000 Ft-ba kerülhet.
Fontos megjegyezni, hogy a fenti árak csak tájékoztató jellegűek, és az árak változhatnak a készülék típusától, a munka bonyolultságától és a szakember árától függően. A bojler bekötése és javítása szakértelmet igényel, ezért érdemes bojlerszereléssel foglalkozó bojlerszereléssel foglalkozó háztartási gép szerelő, vízvezetékszerelő, villanyszerelő és gázkészülék szerelő szakember segítségét kérni.
Hogyan értelmezzük a bojler bekötés árakat?
A Jószaki.hu-n közölt árakat az adatbázisunkban található szakemberek által megadott árak, iparági normák és publikusan elérhető áradatok elemzésével és összevetésével állítottuk össze.
Fontos megjegyezni:
- Tényleg ilyen olcsó? Néha a táblázatban egy bonyolultabbnak tűnő feladathoz látszólag olcsóbb minimálár tartozik. Ez azt jelenti, hogy valóban volt olyan szaki, aki ezt az árat közölte vállalási díjként.
- Egy feladat, többféle ár Egy adott vízszerelés feladatot a szakik többféleképpen választhatnak szét árkategóriákra: van, aki méret szerint, van, aki típus szerint határoz meg különböző árakat. Vannak olyan szakik, akik márka szerint áraznak (vagy eleve csak bizonyos márkájú készülékeket szerelnek). Az áradatok között a teljesség igényével szerettük volna megmutatni, hogy a piacon melyek a legelterjedtebb árkategóriák.
- Anyagárral vagy anélkül: Ahol kifejezetten tudjuk, hogy az adott ársávok anyagárat is tartalmaznak, ott ezt mindig jelezzük (jellemzően középkategóriás, standard anyagokat tartalmaznak az árak). Ugyanakkor lehetnek olyan tételek, ahol a minimálár anyag nélküli, míg a maximum ár már anyaggal együtt értendő.
A szakik nem mindig teszik egyértelművé, hogy a közölt ár csak munkadíj, tartalmazza a segédanyagokat, vagy kompletten, minden beépítésre kerülő anyaggal együtt értendő. Ezért nagyon fontos egyedi árajánlatot kérni, és mindig rákérdezni ezekre a részletekre is, mert enélkül nem lehet összehasonlítani a kapott árajánlatokat!
Célunk az itt közölt információkkal segítséget nyújtani a szakemberek árainak értelmezésében, és a reális piaci árak megtalálásában. Nem ritka, hogy akár egy egyszerűbb javítási munkára is érkezik olyan szaki, aki 10,000 Ft-ért, egy másik viszont 30,000 Ft-ért vállalja az adott munkát. Ezek reális árkülönbségek! Mindig mérlegeljünk az időfaktor (milyen sürgős a munka), mekkora a feladat, a költségvetés, és a legjobb szakember megtalálására szánt energia tekintetében! **Ha tehetjük, kérjünk be több árajánlatot, vessük össze az árakat az itt közölt árakkal, és azt a szakit bízzuk meg a munkával, aki nem csak szimpatikus, de kellő referenciákkal és gyakorlattal is rendelkezik.
Ebben segít a JóSzaki!
Olvasd el blogcikkeinket is, nézd meg szakijaink válaszait egyes fogós szakmai kérdések kapcsán a SzakiVálaszon! Keress szakit hozzád közel, vagy mondd el, hogyan segíthetünk még!
Hogy számolnak a vízszerelők bojler bekötés árakat?
A vízszerelés árakat általában az adott feladat szerint, darabárra határozzák meg a vízszerelők. Az árlistákon közölt árak általában csak a munkadíjra vonatkoznak, és a segédanyagok, a konkrét csap, kád, mosdó, mosogató ára vagy egyéb alkatrészek ára ezekben nincsen benne.
Az anyagbeszerzést a vízszerelő szívesen vállalja - hiszen ő fogja tudni, pontosan milyen átmérőjű csőre, csapra van szükség, milyen tömítőanyagok lesznek megfelelőek, stb. -, de ennek egy egyszeri 5,000 Ft-os díja lehet. Az anyagbeszerzés költsége eltérő lehet, ha konkrétan bolti beszerzésről van szó, vagy ha a vízszerelő saját készletéről ad valamilyen alkatrészt.
Nagyon fontos, hogy egy-egy kisebb javítási munka esetén (pl. sarokszelep csere magának a sarokszelep bekötésnek az ára 4,000 Ft, és akár 20 perc alatt is végezhet vele a szerelő, de ilyen esetekben egy minimális kiszállási díj ezt az összeget jóval meghaladhatja. Bevett gyakorlat, hogy kisebb szerelési munkák esetén, vagy ha az adott feladatok össz költsége nem éri el a minimál kiszállási díj összegét, akkor a kiszállási díj kerül felszámításra, ami átlagosan 15,000 Ft körül alakul.
💡 TIPP: Tehát érdemes lehet “összeszedni” a lakásban található kisebb vízszerelési javításokat, és egyszerre megrendelni egy vízszerelőtől, hogy így valóban a szerelési díjakat fizessük meg, és ne a kiszállás legyen az ár döntő része.
A vízszerelés árakat általában bruttó árakon határozzák meg a szakik árlistáikon. Mindig közlik a kiszállás díját, ami délután és sürgős, azonnali kiszállás esetén feláras lehet. Vízszerelés kapcsán nem jellemző, hogy óradíjas munka kerül felszámításra, a legtöbb feladat darabáras. Ugyanakkor az itt közölt árakból látszik, hogy akár egy WC-tartály cseréje vagy egy zuhanypanel felszerelése is különböző árazást kaphat a beszerelésre kerülő szaniter típusa szerint.
Bizonyos vízszerelők csak általánosságban adnak meg listaárakat - ilyenkor jó, ha az árajánlat kérésben precízen meghatározzuk, hogy nekünk mire van szükségünk, mi az elképzelésünk, mert lehet, hogy 10-20,000 Ft-tal magasabb vagy alacsonyabb árat fogunk végül kapni.
Milyen típusú bojlerek léteznek?
A bojlerek két fő típusa az átfolyós és a tárolós rendszerű bojler. Az átfolyós bojler azonnal melegvizet szolgáltat, amikor a csapot megnyitjuk, míg a tárolós bojler előre felmelegíti a vizet, és tárolja azt egy tartályban, majd amikor szükség van rá, akkor szolgáltatja a melegvizet. A bojlerek további típusai közé tartoznak a következők:
- Elektromos bojler: Az elektromos bojler árammal működik, és általában a tárolós rendszerű bojlerek közé tartozik.
- Gázbojler: A gázbojler gázzal működik, és általában az átfolyós rendszerű bojlerek közé tartozik.
- Napkollektoros bojler: A napkollektoros bojler napenergiával működik, és általában a tárolós rendszerű bojlerek közé tartozik.
- Kombi bojler: A kombi bojler a fűtési rendszerrel együttműködve biztosítja a meleg vizet és a fűtést is.
- Hőszivattyús bojler: A hőszivattyús bojler hőszivattyú segítségével működik, és általában a tárolós rendszerű bojlerek közé tartozik.
A fenti típusok csak néhány példa, és más típusú bojlerek is létezhetnek. A bojler típusának kiválasztása a felhasználó igényeitől és a rendelkezésre álló lehetőségektől függ.
Milyen típusú bojlereknek a bekötése a legdrágább?
Az árak változóak lehetnek, és számos tényezőtől függenek, de általánosságban elmondható, hogy a nagyobb vagy összetettebb bojlerek bekötése általában bonyolultabb és időigényesebb lehet, ami magasabb árakat eredményezhet. A lakóautókban található bojlerek bekötése is bonyolultabb lehet, és a legdrágábbak közé tartozhatnak. Az árakat befolyásolhatja továbbá a munkaerő és a szakember ára is.
Milyen szakemberek végezhetik a bojler bekötését?
A bojler bekötése szakértelmet igényel, ezért fontos, hogy szakember végezze el a munkát. Az alábbi szakemberek végezhetik a bojler bekötését:
- Vízszerelő: A vízszerelők tapasztaltak a bojlerek bekötésében, és szakértelmükkel biztosítják a megfelelő bekötést1.
- Villanyszerelő: A villanyszerelők szakértők az elektromos bekötésekben, és biztosítják, hogy a bojler megfelelően legyen bekötve az áramforrásba.
- Bojler szerelő - Háztartási gép szerelő: A bojler szerelők specializálódtak a bojlerek javítására, karbantartására és bekötésére, és szakértelmükkel biztosítják a megfelelő bekötést.
- Fűtésszerelő, Gázkészülék szerelő: A fűtésszerelők szakértők a fűtési rendszerekben, és biztosítják, hogy a bojler megfelelően legyen bekötve a rendszerbe.
Fontos megjegyezni, hogy a fenti szakemberek csak néhány példa, és más szakemberek is végezhetik a bojler bekötését. A szakember kiválasztása nagyon fontos, mivel a megfelelő szakember biztosítja a biztonságos és hatékony bekötést.
A bojler bekötés lépései
A bojler bekötés során az elektromos- és vízhálózatra történő rákötés egyszerre történik az új vízmelegítő beszerelésekor. Egy Hajdú vagy Ariston bojler működése nagyon hasonló, egy fekvő bojler bekötése azonban más biztonsági előírások szerint történhet, mint egy indirekt bojleré például. Minden bekötéskor figyelembe kell venni azonban a megfelelő biztonsági és gyártói előírásokat, főleg, mert jellemzően vizes helyiségekben és elektromossággal dolgozunk.
- Helyszín felmérés és tervezés: Ez az első és talán a legfontosabb lépés a bojler bekötésében. A szakember felméri a helyszínt, ahol a bojler kerülne, és megtervezi, hogy a berendezést hogyan lehet a legjobban elhelyezni és bekötni. Ezen kívül figyelembe veszi a helyiség szerkezetét, a szükséges csővezetékek hosszát, a gázhálózat elérhetőségét (ha gáztárolós bojlerről van szó), és az elektromos hálózatot is (ha elektromos bojlerről van szó).
- Szükséges anyagok beszerzése: Miután a szakember megtervezte a bojler bekötését, beszerzi a szükséges anyagokat. Szükség lehet megfelelő csővezetékekre, szelepekre, csatlakozókra, rögzítő elemekre és egyéb kiegészítő eszközökre is, amit csak a helyszín megismerése után lehet meghatározni.
- Felszerelés és bekötés: Ezután a szakember telepíti a bojlert a kijelölt helyen, majd a megfelelő csatlakozásokat létrehozza. Az elektromos bojlerek esetében ez magában foglalja az elektromos bekötést, a földelést és a biztonsági kapcsoló beüzemelését. A gáztárolós bojlerek esetében pedig a gázcsatlakozást, a szükséges szelepek és a biztonsági rendszerek installálását. Ezen kívül a bojler vízellátását is biztosítani kell, amihez a hideg- és melegvíz csatlakozásokat is el kell végezni.
- Tesztelés és átadás: Miután a bojler bekötése megtörtént, a szakembernek ellenőriznie kell a rendszert, hogy biztonságos és megfelelően működik-e. Ellenőrzik, hogy ne legyen semmilyen víz- vagy gázszivárgás, elektromos hiba, valamint tesztelik a bojler működését is különböző hőfokokon és üzemmódokban. Amennyiben minden rendben van, az eszköz átadásra kerül a felhasználónak, akit használati jótanácsokkal is elláthatnak a bojlerszereléssel foglalkozó háztartási gép szerelők, vízvezetékszerelők, villanyszerelők és gázkészülék szerelők.
Hogyan válasszunk bojlert és bojler szerelőt?
Összefoglalva, az alábbi szempontokat érdemes figyelembe venni, amikor bojlert és a bojler bekötéséhez szakembert választunk:
Bojler választás:
- Típus: Mérlegeld, hogy milyen energiaforrás áll rendelkezésre a háztartásban. Ha van gáz, a gáztárolós bojler lehet a legjobb választás. Ha csak elektromos energia áll rendelkezésre, akkor az elektromos bojler a legjobb opció.
- Méret: A bojler méretét a melegvíz-fogyasztásod alapján kell megválasztani. Ha egy kis háztartásról van szó, akkor egy kisebb, 50-80 literes bojler is elegendő lehet. Nagyobb háztartás esetében nagyobb, 120-200 literes bojlerre lehet szükség.
- Energiahatékonyság: Az energiahatékonyság szempontjából a kondenzációs bojlerek a legjobbak, mivel azok a fűtési energia nagy részét képesek felhasználni a víz melegítésére.
- Márka és minőség: Válaszd a minőségi márkákat, mivel ezek gyakran hosszabb garanciát és jobb ügyfélszolgálatot kínálnak.
Szakember választás:
- Szakképesítés: A bojler bekötését mindig egy szakképzett szakemberre bízd, aki rendelkezik a megfelelő engedélyekkel és biztosítással.
- Tapasztalat: Keresd azokat a szakembereket, akiknek már van tapasztalatuk bojler bekötésében. A tapasztalat gyakran a munka minőségére és a problémák gyors megoldására utal.
- Hírnév, referenciák, ajánlások: A jó szakembereknek általában jó hírnevük van. Keresd az online véleményeket, vagy kérj a szakembertől referenciákat.
- Ár: Mielőtt elköteleződnél egy szakember mellett, kérj több árajánlatot, hogy összehasonlíthasd az árakat. Ne feledd azonban, hogy a legolcsóbb nem mindig a legjobb. Fontos a munka minősége és a szolgáltatás is!
- Garancia: A jó szakemberek garanciát vállalnak a munkájukra. Győződj meg róla, hogy a választott szakember vállal-e garanciát, és milyen feltételek mellett.
Szakemberek
Így azokat a szakikat látod, akik vállalnak kiszállást hozzád.
Díjmentes ajánlatkérés értékelt szakemberektől 2 perc alatt!
Gázkészülék javítás ·
Gázvezeték szerelő ·
Fűtésszerelés
bojler bekötés
30 000 Ft / darab
Vízszerelő ·
Generálkivitelezés ·
Melegburkoló, parkettázás
bojler bekötés
14 000 Ft / darab
Vízszerelő ·
Földmunka ·
Épületbontás
bojler bekötés
11 000 Ft / darab
Gázkészülék javítás ·
Épületgépészet ·
Kéménybélelés, felújítás
bojler bekötés
10 000 Ft / darab
Vízszerelő
bojler bekötés
15 000 Ft / darab
Villanyszerelő
bojler bekötés
12 000 Ft - 20 000 Ft / darab
Villanyszerelő ·
Klímaszerelés
bojler bekötés
20 000 Ft / darab
Vízszerelő
bojler bekötés
16 500 Ft / darab
Villanyszerelő ·
Automata kapu ·
Háztartási gép szervíz
bojler bekötés
10 000 Ft / darab
Gázkészülék javítás ·
Gázvezeték szerelő ·
Fűtésszerelés
bojler bekötés
25 000 Ft / darab
Vízszerelő ·
Gázvezeték szerelő ·
Fűtésszerelés
bojler bekötés
13 500 Ft - 16 500 Ft / darab
Gázkészülék javítás ·
Gázvezeték szerelő ·
Fűtésszerelés
bojler bekötés
40 000 Ft / darab
Vízszerelő ·
Gázkészülék javítás ·
Duguláselhárítás
bojler bekötés
18 000 Ft / darab
Villanyszerelő
bojler bekötés
15 000 Ft / darab
Villanyszerelő ·
Kaputelefon szerelés ·
Garázskapuszerelő
bojler bekötés
16 550 Ft / darab
Villanyszerelő
bojler bekötés
15 000 Ft / darab
Villanyszerelő ·
Napelemszerelő ·
Napelem, napkollektor
bojler bekötés
16 500 Ft / darab
Villanyszerelő
bojler bekötés
13 000 Ft / darab
Villanyszerelő
bojler bekötés
16 550 Ft / darab
Villanyszerelő
bojler bekötés
16 500 Ft / darab
Vízszerelő
bojler bekötés
18 000 Ft - 40 000 Ft / darab
Gázkészülék javítás ·
Vízszerelő ·
Duguláselhárítás
bojler bekötés
40 000 Ft - 60 000 Ft / darab
Vízszerelő
bojler bekötés
30 000 Ft - 50 000 Ft / darab
Villanyszerelő
bojler bekötés
10 000 Ft - 15 000 Ft / darab
Vízszerelő
bojler bekötés
10 000 Ft / darab
Villanyszerelő
bojler bekötés
16 550 Ft / darab
Vízszerelő ·
Gázkészülék javítás ·
Gázvezeték szerelő
bojler bekötés
35 000 Ft - 45 000 Ft / darab
Villanyszerelő
bojler bekötés
25 000 Ft / darab
Gázkészülék javítás ·
Gázvezeték szerelő ·
Fűtésszerelés
bojler bekötés
15 000 Ft - 40 000 Ft / darab
Villanyszerelő
bojler bekötés
15 000 Ft / darab
Villanyszerelő
bojler bekötés
10 000 Ft - 50 000 Ft / darab
Vízszerelő
bojler bekötés
18 000 Ft / darab
Gázkészülék javítás ·
Épületgépészet ·
Gázvezeték szerelő
bojler bekötés
5 000 Ft / darab
Gázkészülék javítás ·
Gázvezeték szerelő ·
Fűtésszerelés
bojler bekötés
35 000 Ft / darab
Vízszerelő
bojler bekötés
25 000 Ft / darab
Villanyszerelő
bojler bekötés
10 000 Ft / darab
Vízszerelő
bojler bekötés
20 000 Ft / darab
Villanyszerelő
bojler bekötés
16 500 Ft / darab
Villanyszerelő ·
Napelemszerelő
Gázkészülék javítás ·
Öntözéstechnika ·
Épületgépészet
Villanyszerelő
Vízszerelő ·
Ezermester ·
Épületgépészet
Villanyszerelő
Gázkészülék javítás ·
Gázvezeték szerelő ·
Fűtésszerelés
Villanyszerelő
Vízszerelő ·
Bútorszerelő ·
Melegburkoló, parkettázás
Vízszerelő
Vízszerelő
Villanyszerelő
Nem találod, akit keresel?
Ha nem szeretnél közülük választani, nézz vissza a szakikhoz, akik még nem adtak meg árat, és kérj tőlük ajánlatot!
<<< Vissza: Villanyszerelő listaVagy kérj ajánlatot az összes Villanyszerelő szakembertől
Írd le, mire van szükséged!
Aktuális kérdések
bojler bekötés témában
Sziasztok, új , nagyobb villanybojlert szeretnék beszereltetni, és a hely miatt igazából kedvezőbb lenn egy fekvő bojler, de riogatnak vele, hogy a fekvő bojler hamarabb elromlik meg vízkövesedik, és hamarabb ki is hűl benne a víz, ezért elbizonytalanodtam... Mit javasoltok? Egy nagyobb fekvőbojlert válasszak, vagy jobb a kisebb de álló?
1 évvel ezelőtt
Új albérletbe költöztünk, és elbarteloljuk a villany bojler bekötését a tulajjal. Rám bízta az egész bojler csere folyamatot, és fogalmam sincs kit hívjak a villanybojler bekötéséhez... Vízszerelőt vagy villanyszerelőt érdemes megbízni? Ki csinálja ezeket, hogy garanciális is legyen?
1 évvel ezelőtt
A közösség ajánlásával