

Fűtésszerelés · Vízszerelő · Épületgépészet
T&Sz Gépészeti Kft - Fűtésszerelés, Gázkészülék javítás, Gázvezeték szerelő, Radiátorszerelés, Vízszerelő, Épületgépészet
Fűtésszerelés · Vízszerelő · Épületgépészet
Áraim
Referenciáim
Értékeléseim


Szaki válasza:
Köszönjük szépen.
Szaki válasza:
Köszönjük szépen
Szaki válasza:
KöszönjükSzaki válasza:
Köszönöm
Szaki válasza:
Köszönöm
Szaki válasza:
KöszönömSzaki válasza:
KöszönömSzaki válasza:
Köszönöm
Szaki válasza:
KöszönömSzaki válasza:
KöszönjükSzaki válasza:
Köszönöm
Szaki válasza:
Köszönöm
Szaki válasza:
Köszönjük szépen
Szaki válasza:
Köszönöm szépen
Szaki válasza:
Köszönjük szépen
Szaki válasza:
Köszönjük a bizalmat

Szaki válasza:
Kedves uram.Köszönöm a 2 x értékelést is ugyanazon néven. A megbeszélt időpont előtt 1 nappal derült ki hogy nincs is önnek alkatrésze a Bojler javításához vizkőtlenitéskhez .Mikor ezt jeleztem el küldött egy számlát amin nem volt sem pontos cikk szám sem Bojler típus.De én el mentem 3 boltba is hogy próbáljak önnek szívességet tenni ezzel.A 3 bolt után én fel adtam hogy én keressek egy ismeretlen bojlerhez alkatrészt.Ha lett is volna alkatrész akkor az nem megfelelő watt számú fűtőszállat ami nem bele való nem rakom bele.De erről beszéltünk is telefonon. Nekem nincs miért mentegetőznöm. Ha keres szakembert akkor legalább vagy az alkatrészt biztosítsa vagy egy pontos típus számot tudjon közölni. Én ebben az ügyben fel teszem a kezem. De a többi értékelésen látszik a szaktudás és hozzá állás amit részemről tudok nyújtani. És mellékesen jelenleg az országos baleseti intézetben vagyok mert le van szakadva a vállamban az izom.Nem új keletű a dolog de én még így is szívesen dolgozom. És most jött az értesítés hogy meg nyertem a munkát :)
Szaki válasza:
Lásd fent
Szaki válasza:
Köszönjük




Szaki válasza:
Köszönjük szépen
Szaki válasza:
Köszönöm szépen
Szaki válasza:
Köszönöm az értékelést.Sajnos egy fénykép alapján amit kaptam hogy a WC csővet kell ki cserélni és le fúrni a WC csészét amibe el rohadt csavar az évek alatt.Ezeket az anyagokat én vittem magammal.De mivel kiderült hogy kell másik WC csésze,oblitőcső,öblitő cső alsó/felső tömítés az sajnos nem az én hibám.A megrendelő elment bevásárolni és a boltba az alsó tömítésből rosszat adtak így vissza került a régi.Ami csöpögött.De másnap természetesen ingyenes kiszállással vittem egy új tömítés és ki cseréltem felár nélkül.




Szaki válasza:
Köszönjük szépen
Szaki válasza:
Köszönjük szépen
Szaki válasza:
Köszönöm
Szaki válasza:
Köszönöm
Szaki válasza:
Köszönöm szépen
Szaki válasza:
Köszönöm szépen😊
Szaki válasza:
Köszönjük
Szaki válasza:
Köszönöm szépen
Szaki válasza:
Köszönöm szépen
Szaki válasza:
Köszönjük szépenSzaki válasza:
Köszönöm szépenSzaki válasza:
Köszönöm szépenSzaki válasza:
Köszönöm szépen
Szaki válasza:
Köszönöm szépen
Szaki válasza:
Köszönöm szépenSzaki válasza:
Köszönöm szépen
Szaki válasza:
Köszönöm szépen
Szaki válasza:
Köszönöm szépen
Szaki válasza:
Köszönöm szépen
Szaki válasza:
Köszönöm szépen
Szaki válasza:
Köszönöm szépen
Szaki válasza:
Köszönöm szépen
Szaki válasza:
Köszönöm szépen
Szaki válasza:
Köszönöm szépen
Szaki válasza:
Köszönöm szépen
Szaki válasza:
Köszönöm szépen
Szaki válasza:
Köszönöm szépen
Szaki válasza:
Köszönöm szépen
Szaki válasza:
Köszönöm szépen
Szaki válasza:
Köszönöm szépen
Szaki válasza:
Köszönöm szépen
Szaki válasza:
Köszönöm szépen
Szaki válasza:
Köszönjük szépen!
Szaki válasza:
Köszönjük szépen.
Szaki válasza:
Köszönöm szépen
Szaki válasza:
Köszönöm szépenVálaszaim
Padlófűtésünk van, de nem tudjuk pontosan, hogy hány fokon menjen a padlófűtés, hogy kellemes legyen a hőérzet és energiatakarékos is maradjon. Van valamilyen általános ajánlás nappali és hálószoba esetében? Azért szeretjük, ha 22-24 fok van, ehhez kéne beállítani.
Az én válaszom:
„Sok mindentől függ hogy hány fokos előremenő vizet állítsunk be. Kérdés az hogy a pdlófutés szekunder kör vagy csak Padlófütés van a házban.Vagyis külön akár hőcserélő keresztül kapja a hőt a Padlófütés vagy akár egy mechanikusan be állítható esbe szelep keveri a vizet.Gáz Cirkó vagy hőszivattyus Fütés? De az ideális előremenő víz hőmérséklet 25-35 fok között van.Kérdés van e puffer tartály ennek a hőnek az eltárolásához.Nagyos sok tényező határozza meg hogy mennyi legyen a Padlófütés előre menő hőmennyiség.De ha egyszerű akarok lenne akkor ne menjen 35-40 főlé.Föleg a hidegburkolatok miatt. Bármi kérdése lenne keressen nyugodtan. futesrendszeratmosas.eu”
2025. jan. 6.
teflonszalag vagy kendertömítés? Ti melyiket használjátok, kedves Szakik? Figyeltek a környezetbarát megoldásokra a munkátok során?
Az én válaszom:
„Loctitle menettömitő.Mindenhez jó.ívoviz,gáz,fűtés”
2023. nov. 11.
ha apukámnál még régi turbó kazán van, de elromlott, lecserélhetjük ugyanolyanra vagy már csak kondenzációsra lehet?
Az én válaszom:
„Csak kondenzácios.Vagy típus azonos ha találsz még olyat.”
2023. nov. 11.
Új kazán telepítésekor a mágneses iszapleválasztó beszerelése kötelező? ti ajánljátok?
Az én válaszom:
„Valamelyik gyártó csak azzal fogadja el a garanciát.”
2023. nov. 11.
Szakmáim
Fűtésszerelés 52 megbízás Vízszerelő 32 megbízás Épületgépészet 4 megbízás Gázkészülék javítás 3 megbízás Radiátorszerelés 0 megbízás Gázvezeték szerelő 0 megbízásSzakmáimhoz kapcsolódó cikkek
- Hogyan állítsd be a gázkazánod hőmérsékletét?
- Mikor jöjjön ki a szakember? Az optimális karbantartási ütemezése
- Mikor kell keresztbe kötni a radiátort: Minden, amit tudnod kell
- Gázkazán csere támogatás 2025 – Teljes útmutató a feltételekről, pályázatról és energiahatékonysági megoldásokról az otthonfelújításhoz
- Fűtési rendszer árak: hőigény-számítás, anyagköltség, telepítési díjak
A közösség ajánlásával