Sz.né Ropoli Bernadett
Sz.né Ropoli Bernadett

Ingatlanközvetítő

4 megbízás

2 nappal ezelőtt volt itt.

Budapest - XXII. kerület és 75 km-es körzetében kiszállok.

Értékelem a szakit

Sz.né Ropoli Bernadett - Ingatlanközvetítő

Ingatlanközvetítő

„Ingatlanügyekben az alapoktól a megvalósításig: Teljes körű megoldások egy kézben.” Pályafutásom során arra törekszem, hogy az ingatlanközvetítés ne csak egy tranzakció, hanem személyre szabott élmény legyen. Legyen szó eladásról vagy bérbeadásról, meglévő ügyfélköröm számára folyamatosan keresek új ingatlanokat, miközben teljes körű ügyintézéssel tehermentesítem Önt. Egyedülálló előnyöm a komplexitás: igény esetén hivatalos vagyoni értékbecsléssel alapozom meg az üzletet, a jövőbeli otthonát pedig lakberendezési tervezéssel teszem teljessé. Forduljon hozzám bizalommal, ha precizitást és stílust keres! " mert a bölcs , kősziklára építi a házát...." Szikla Home Ingatlan Iroda
Mutass többet

Áraim

Referenciáim

Tetszenek a referenciáim? Kérj tőlem ajánlatot , hogy kiderüljön nálad mennyibe kerülne a munka.

Értékeléseim

Értékelések olyan szakmákban, amelyekben jelenleg nem vállal munkát
Balázs
Ingatlan értékbecslés · A felmérést megelőzően pár nappal volt egy telefonos egyeztetés, ahol a lakással kapcsolatosan csupa-csupa olyan kérdést tárgyaltunk át, mellyek szemmel nem feltétlenül láthatóak, ám ingatlan vétel illetve eladás során nagyon-nagyon fontosak! A felmérés mindenre kiterjedő és egyben alapos volt! ( külön kiemelném, hogy a megbeszélt időpontra negyed órával hamarabb érkezett, mely manapság ritka dolog bárkitől is! ) Az értékbecslés teljes anyagát lefűzve, több oldalon részletesen taglalva, sok fotóval kiegészítve; átláthatóan, öszeszedetten összerakva kaptuk meg. / külön megkérdezte, hogy két külön példányra tartunk e igényt ( mely szintén nagy figyelmesség volt a részéről! ) / A dokumentum átadásának időpontjára szintén pontosan és teljesen felkészülten érkezett; volt idő az átlapozásra, ha kérdés merült volna fel akkor annak megválaszolására is lett volna idő. Nem kellett azt érezni, hogy "Dokumentum átadva, munka leteljesítve". MAXIMÁLISAN ELÉGEDETT VAGYOK AZ ELVÉGZETT MUNKÁVAL KAPCSOLATOSAN! Bárkinek szívesen ajánlanám, illetve ha lehetőségem lesz, akkor fogom is!!
Szaki válasza:
Nagyon szépen köszönöm!!!!
Ajánlatkérő
Épületbontás · A megállapodott összegben elvégezte és jóval a határidő vége előtt befejezte a munkát, tehát csak ajánlani tudom mindenkinek.
Tartozz Te is az értékelőim közé! Most kérj tőlem ajánlatot.

Szakmáim

Ingatlanközvetítő 0 megbízás
SZAKI

A közösség ajánlásával