Szobafestő, tapétázó · Felhívnám mindenkinek a figyelmét hogy eszébe ne jusson ezzel az emberrel dolgoztatni mert mindamellett hogy nem képes egy tisztasági festést jó minőségben megcsinálni mivel a falakat és a mennyezetet is össze vissza maszatolta mindenhol átüt az alatta lévő festék viszont sok helyen le sem festette a falat az valahogy kimaradt. Ráadásul semmit nem ragasztott le ezért most ki kell cserélnünk az összes kapcsolót és konnektort is mert össze festékezte őket de még a parketta szegélyt is. Ráadásul nem szégyenlős és igencsak megkéri a kontár munkájának az árát. Soha többé Rab Jánost!!!