fagycsap csere
Szepes Ferenc kérdése:
Fagycsap cserét meg lehet még most csinálni vagy érdemes tavaszra halasztani?
2 évvel ezelőtt
Díjmentes ajánlatkérés értékelt szakemberektől 2 perc alatt!
Mit javasolnak a szakemberek?
Hello..igen..sőt ajànlom meg a fagyok előtt
Helló igen meg lehet most még csinálni amíg be nem állnak a tartósab fagyok!
Igen lehet cserélni ! A baj előtt érdemes kijavíttatni .
Természetesen meglehet,hiszen az idő jóval fagypont fölött van. Ha probléma van vele akkor érdemes még most elejét venni a következményeknek.
Még abszolút engedi az időjárás most is.
Üdv. Ferenc, bármikor meg lehet csak ne legyen fagy,
Persze,hogy meglehet. Sőt ha a régi csap esetleg nem zár rendesen akkor ajánlott is a későbbi kellemetlenségek elkerülése miatt.
Most is lehet cserélni fagycsapot
Persze meglehet most is csinálni.
Ne kérdezzétek butaságokat....
Fagycsapot bármikor lehet cserélni.
Díjmentes ajánlatkérés értékelt szakemberektől 2 perc alatt!
A közösség ajánlásával