A mosogatógép nem szívja a vizet
Imola kérdése:
A mosogatógépünk elinduláskor nem szívja be a vizet, nem tudjuk használni. Már megnéztem, hogy a vízellátás rendben van, és a csap is nyitva van, de a probléma továbbra is fennáll. Mi okozhat ilyen hibát?
1 évvel ezelőtt
Díjmentes ajánlatkérés értékelt szakemberektől 2 perc alatt!
Mit javasolnak a szakemberek?
Az oldaltartály vízkővel eldugult vagy mágnes szelep De ha ecostopos akkor csere a vizbemenő csővét
Vízrendszerében dugulas. Vizbeereszto szelep tönkrement. Pressostat ( vízszint érzékelő tönkrement). Vezérlő panel kimeneten nincs jel.
Kedves Imola! 1.Eldugult. Tisztítani kell. 2. Az aquastop elromlott. Vagy a csövet cserélni vagy az elektronikát javítani/cserélni kell. 3.szakemberhez kell fordulni. Üdvözlettel Varga János (,Jano)
A közösség ajánlásával