

Kineziológus
1 hónappal ezelőtt volt itt.
Budapest - XIII. kerület és 10 km-es körzetében kiszállok.
Sas Ági - Kineziológus
Kineziológus
Referenciáim
Értékeléseim


Szaki válasza:
Igyekszem pontosan felépíteni a konzultációt.
Szaki válasza:
Nagyon örülök, hogy hatékony volt a konzultáció!
Szaki válasza:
Drága Éva, boldog vagyok, hogy hozzájárulhattam a jobban létedhez!Szaki válasza:
Boldog vagyok, hogy kísérhetlek az utadon a lelked és ezzel a boldogabb életed felé.
Szaki válasza:
Nagyon örülök, hogy ilyen gyorsan sikerült megtalálni a probléma forrását. A legjobbakat kívánom neked!Szaki válasza:
Nem, azt semmiképpen nem szoktam! ;)
Szaki válasza:
Drága Éva, egy élmény volt együtt dolgozni! Nagyon sokat kaptam tőled. Őszintén köszönöm.
Szaki válasza:
Nagyon köszönöm a visszajelzésedet.
Szaki válasza:
Kedves Márk, nagyon örülök, hogy másodszor is eljöttél, így még jobban tudott tisztulni a kép.
Szaki válasza:
Drága Eszter, nagyon örülök, hogy találkoztunk és biztos vagyok benne, hogy szárnyalni fogsz nem sokára. Az a tudatosság, ahogyan hozzáállsz a felismerésekhez, garancia a sikerre. Csak így tovább!
Szaki válasza:
Köszönöm Cintia, megyünk tovább. ;)
Szaki válasza:
Bea, nagyon örülök, hogy eljöttél. Sok sikert neked! És annak végképp nagyon örülök, hogy már nem kell gyógyszert szedned hátfájásodra.
Szaki válasza:
Nagyon örülök, hogy tisztábban látsz!
Szaki válasza:
Tényleg nagyon szeretem a hivatásomat és mélyen együttérzek veled a múltadért.
Szaki válasza:
Ha tudnád mekkora öröm, hogy megszabadultál a béklyódtól.
Szaki válasza:
Még rengeteg jó fordulatot kívánok neked! ;)
Szaki válasza:
Köszönöm az őszinteséget Szabolcs és nagyon drukkolok neked! ;)
Szaki válasza:
Nagyon örülök Ákos, hogy ez az egy alkalom is elég volt, hogy rátalálj az összefüggéseidre. ;)
Szaki válasza:
Örülök, hogy adhattam.

Szaki válasza:
Bizony, mennyire más az élet egy másik énképpel! ;) Drukkolok neked!
Szaki válasza:
Kedves Tünde, hihetetlenül örülök, hogy elsőre megoldódott. ;)
Szaki válasza:
Kedves Ágnes, bizony, minden lehetséges. :)
Szaki válasza:
Marcsika, nagyon örülök, hogy rád talált a szerelem. Ehhez el kellett engedni valamit. Legyetek nagyon boldogok!
Szaki válasza:
Köszönöm Rita a közös munkát, nagyon könnyű volt veled dolgozni, mert hatalmas benned az alázat. ;)




Szaki válasza:
Eszter, hihetetlenül örülök a fejleményeknek! ;)

Szaki válasza:
Szilvi, nagyon örülök neked! ;)
Szaki válasza:
Nagyon örülök Ilona, a sírás egészséges és nagyon gyógyító, rengeteg méreganyag távozik a szervezetből. Hosszú távon nem jó, ha nem tudunk sírni.
Szaki válasza:
Örülök Kata, hogy elindultál az úton. Sok sikert neked!
Szaki válasza:
Egy élmény volt Ági. Én köszönöm. Kívánok neked nagyon sok sikert és várlak.
Szaki válasza:
Luca, nagyon jól teszed. A lelked meg fogja hálálni, amit érte teszel.
Szaki válasza:
Köszönöm. Móni. Örülök, hogy a barátodnak is éreztél. ;)
Szaki válasza:
Igen Andi, az őszinteség az önismeretben a bátrak sportja. ;) Csak így tovább!
Szaki válasza:
Igen Dóri, látod, skype -on keresztül is működik! ,) Örülök neked nagyon!
Szaki válasza:
Hallom, hogy nagyon felszabadult lettél, ennek őszintén örülök!
Szaki válasza:
Igen Kati, van mikor azért nem akarunk foglalkozni egy témával, mert túlontúl fájdalmas.
Szaki válasza:
Ez tényleg nem szokásom. :) Örülök, hogy tetszett.
Szaki válasza:
Kedves Andi, nagyon örülök a sikereidnek. Bátran fordulj orvoshoz is!
Szaki válasza:
Kedves Anita, az elme mindig fél a jövőtől. Örülök, hogy átlátsz már rajta.
Szaki válasza:
Brigi, nagyon szép pár vagytok és örülök a sikereidnek. ;)
Szaki válasza:
Kedves Dani, bizony az igazság felszabadít! Megérdemled a jobbulást! ;)
Szaki válasza:
Kedves Anita, jó az út és jó az irány! Fogom a kezedet, amíg csak kell. :)
Szaki válasza:
Hajrá Andi, csak így tovább! Örülök neked!
Szaki válasza:
További nagyon sok sikert kívánok neked! :) Ági
Szaki válasza:
Juditom, bármikor gyere nyugodtan. Szeretettel várlak.:) Örülök neked!Válaszaim
Már többször észrevettem magamon, hogy nagyon erősen ragaszkodom a páromhoz, és ha nem kapok tőle elég visszajelzést, elképesztő mértékben szorongani kezdek. Gyakran túlgondolom a dolgokat, és attól félek, hogy elveszíthetem, még akkor is, ha erre logikusan végiggondolva semmi okom nincs. Sajnos ugyanez a működési mód az előző kapcsolataimat is megnehezítette, volt amelyik emiatt ért véget. Mit tehetek, hogy jobb legyen? Hogyan valósítható meg a szorongó kötődés gyógyítása?
Az én válaszom:
„Kedves Csenge! Én azt mondom el neked, hogy én mint segítő, mit teszek egy ilyen helyzetben. Először is megnézzük az életfeladat számaidból, hogy van e erre hajlamosító energiád. Ebből már tudni fogjuk, hogy korábban mi lehetett a valószínűsíthető megtapasztalt életesemény vagy működés körülötted, ami jelenleg egy mintád lesz, meggyőződésekkel, hitekkel arra nézve, hogy hogyan működnek a kapcsolatok. Az egyensúlyodból kibillent állapotodat a konkrét megtapasztalt helyzetre lebontva megnézzük relaxált állapotban, hogy pontosan mi volt a tapasztalatod és ennek mi volt a még korábbi kiinduló pontja. A cél az, hogy saját megértésed legyen arra nézve, hogy mit tehettél volna másként egy adott konkrét helyzetben. Ezzel képet kapsz arról, hogy a jelenben mit tehetsz másképpen, hogy más lehessen a hozzáállásod és te irányíthasd az érzéseidet is a külvilágtól függetlenül. Remélem, hogy hasznos volt számodra a válaszom. ;) Szeretettel : Ági ”
2025. febr. 6.
Szakmáim
Kineziológus 75 megbízásA közösség ajánlásával