Fogadok munkát
Premium Delux Cars Kft.
Premium Delux Cars Kft.

Autószerelő

15
Megbízás

10 órával ezelőtt volt itt.

Kiszállok Demjén teljes területén

Premium Delux Cars Kft.

Autószerelő

Autószerelő Házhoz- Barhol Magyarországon a kilométerek nem számítanak Autogond.hu Tel: +36705301150 A legjobb piaci áron dolgozunk, nem mindig figyelembe véve a kilométerenkénti díjat, így bárhol is legyen Magyarországon, házhoz megyünk, hogy segítsünk. – akár az út szélén ragadt le, akár otthonában van szüksége segítségre. Többéves tapasztalattal vállaljuk a vészhelyzeti hibajavításokat és a rendszeres karbantartásokat is, hogy autója minél hamarabb újra úton lehessen. Nem kell autóját szervizbe vontatni – mi elmegyünk Önhöz! Szolgáltatásaink közé tartozik a motordiagnosztika, fékjavítás, olajcsere, akkumulátorcsere és még sok más. Gyors, megfizethető és megbízható szolgáltatást nyújtunk, amikor a leginkább szüksége van rá. Hívjon bennünket, ha gondtalan autójavítást szeretne!
Mutass többet

Áraim

Kiszallas & Orvoslolas - Pecs - Gyor - Veszprem

30 000 Ft - 70 000 Ft / darab
Javításra Magyarország bármely pontjára el tudunk menni, de 300 km feletti távolság esetén plusz költséget kell számolni, és előzetes tervezés szükséges

Referenciáim

Tetszenek a referenciáim? Kérj tőlem ajánlatot , hogy kiderüljön nálad mennyibe kerülne a munka.

Értékeléseim

Sanyi
Gyors,preciz
Szaki válasza:
Jó napot, Köszönöm szépen,minden jót kívánok.
Ajánlatkérő
Kommunikatìv volt mindent megbeszéltünk
Szaki válasza:
Jó Napot, köszönöm szépen az értékelést, ,kérem hívjon fel, szeretem meg tudni többet. Szép napot.
Ferenc vascsak
Szakszerű,kreatív,gyórs munkát végzett.Reális áron.Meg vagyok elégedve a tevékenységével.Mindenkinek csak ajánlani tudom.
Szaki válasza:
Jó napot, köszönöm szépen az értékelést,minden jót kívánok.
Anikó
Minden áron megoldotta a problémám
Szaki válasza:
Jó napot, köszönöm szépen az értékelést,minden jót kívánok
Ajánlatkérő
Szereti az autókat, érti a dolgát, kicsit szétszórt
Szaki válasza:
Jó napot, köszönöm szépen az értékelést,minden jót kívánok
Varga Péter
Azonnal reagált ,udvarias, pontos, helyettem az UNIX-ba megvette a szükséges alkatrészt.Csak ajánlani tudom.
Szaki válasza:
Kedves Varga Péter köszönjük az ön értékelését és együttmüködését ,további szép napot kivánunk.
Tartozz Te is az értékelőim közé! Most kérj tőlem ajánlatot.

Válaszaim

Sziasztok! Még nincsen tapasztalatom Adblue tankolásban, milyen gyakran kell ezt elvégezni? Hogyan zajlik a tankolás folyamata, és mire érdemes figyelni, hogy elkerüljem a hibákat vagy a rendszer károsodását? Mennyire függ a tankolási szükséglet a vezetési szokásoktól, például városi vagy autópályás használattól, és mi történik, ha elfelejtem időben pótolni?

Az én válaszom:

„Szia! Az AdBlue tankolás fontos része a modern dízelmotorok működésének, mert segít csökkenteni a károsanyag-kibocsátást. Íme néhány válasz a kérdéseidre: 1. Milyen gyakran kell tankolni az AdBlue-t? Ez nagyban függ a járművedtől és a vezetési szokásaidtól. Általában az AdBlue fogyasztás 1000 km-enként 1-1,5 liter körül mozog, de a pontos értéket a jármű használati útmutatója írja le. Például egy 20 literes tartály akár 15-20 ezer kilométerre is elegendő lehet, de ez változhat. 2. Hogyan zajlik az AdBlue tankolása? Az AdBlue tankolása hasonló a normál üzemanyagtöltéshez, de külön tartályba kell tölteni, amely általában a dízel tank mellett vagy a csomagtérben található. Így történik: - Nyisd ki az AdBlue tank sapkáját. - Töltsd meg a tartályt speciális AdBlue kannával vagy a benzinkutaknál található AdBlue töltőállomás segítségével. - Figyelj arra, hogy ne keveredjen az AdBlue a dízel üzemanyaggal**, mivel az súlyos károkat okozhat a motorban. 3. Mire érdemes figyelni? - Tisztaság: Az AdBlue nagyon érzékeny a szennyeződésekre, ezért fontos, hogy tiszta környezetben töltsd fel a tartályt. - Csak AdBlue tartályba töltsd: Soha ne próbáld a dízel tartályba tölteni! - Különösen hideg időben : Az AdBlue fagypontja körülbelül -11°C, így érdemes erre figyelni télen. A modern járművekben van fűtési rendszer, ami meggátolja a fagyást. 4. Hogyan függ a vezetési szokásoktól? - Autópályás használat: Hosszabb, egyenletes tempó mellett kevesebb AdBlue fogy, mert a motor hatékonyabban működik. - Városi vezetés: Gyakori megállás és újraindítás esetén több AdBlue fogyhat, mivel a motor kevésbé hatékony ilyen körülmények között. 5. Mi történik, ha elfelejted időben pótolni? Ha kifogy az AdBlue, a jármű automatikusan leállíthatja magát, és nem indul újra, amíg a tartályt fel nem töltöd. Szerencsére a legtöbb autó előre figyelmeztet, amikor alacsony szinten van az AdBlue, így lesz elég időd intézkedni. Az AdBlue rendszer karbantartása egyszerű, de fontos, hogy odafigyelj a töltésre és a rendszer tisztaságára, hogy elkerüld a hibákat és a jármű károsodását.”

2024. okt. 2.

Mit jelenthet, ha folyamatosan világít az ABS visszajelző és mennyire sürgős ezzel szervizbe menni? Lehetséges, hogy csak egy érzékelő hibásodott meg, vagy komolyabb problémára utal? Érdemes otthon ellenőrizni valamit, mielőtt szakemberhez fordulunk?

Az én válaszom:

„Ha az ABS visszajelző folyamatosan világít, az a blokkolásgátló rendszer hibájára utal. Ez lehet kisebb probléma, például egy érzékelő meghibásodása, de utalhat komolyabb gondra is, például az ABS vezérlőegység hibájára vagy mechanikai problémákra a fékrendszerben. Mire utalhat a probléma? 1. Érzékelőhiba: Gyakori ok, hogy az egyik kerékfordulatszám-érzékelő meghibásodik vagy szennyezett. Ez viszonylag egyszerűen javítható. 2. Kábelhiba: Egy meglazult, sérült vagy korrodált vezeték szintén hibát jelezhet. 3. ABS egység problémája: Ritkább, de drágább javítást igényel. 4. Mechanikai gondok: Például fékfolyadék szivárgása vagy a hidraulikai rendszer problémái. Mennyire sürgős a javítás? Az ABS hibája önmagában nem akadályozza a fékrendszer működését, tehát az autóval továbbra is lehet fékezni. Fontos azonban tudni, hogy az ABS funkciója nélkül vészfékezéskor a kerekek blokkolhatnak, ami csúszást és irányíthatatlanságot eredményezhet, különösen nedves vagy csúszós útfelületen. Tehát a szervizbe menet nem élet-halál kérdése, de minél előbb érdemes megnézetni, mert a hibás ABS hosszú távon a fékrendszer többi részét is túlterhelheti. Mit érdemes otthon ellenőrizni? 1. Kerékérzékelők és kábelek: Nézd meg, hogy a kerekeknél lévő ABS szenzorok környéke nincs-e erősen szennyezett vagy sérült. A kábelek is lehetnek meglazulva. 2. Biztosítékok: Ellenőrizd az ABS-hez tartozó biztosítékot a biztosítéktáblán. 3. Akkumulátor állapota: Gyenge akkumulátor is okozhat hibajelzést. 4. Fékfolyadék szintje: Nézd meg, hogy elegendő fékfolyadék van-e a rendszerben. Összegzés Ha az otthoni ellenőrzés nem hoz eredményt, vidd szervizbe az autót. Bár valószínűleg egy érzékelőhiba a ludas, az ABS rendszer biztonsági funkciója miatt nem érdemes kockáztatni. A probléma pontos meghatározásához valószínűleg diagnosztikai eszközre lesz szükség. ”

2024. nov. 18.

Teljesen lemerült akkumulátor töltése után érdeklődnék. Hogyan érdemes elindítani a töltést, és meddig tart, mire visszanyeri a megfelelő kapacitását? Lehet otthon is biztonságosan tölteni, vagy érdemesebb szervizbe vinni ilyen esetben? Ajánljátok a bikázást? Van különbség a töltésben, ha hagyományos vagy modern, start-stop rendszeres autóról van szó?

Az én válaszom:

„Teljesen lemerült akkumulátor töltésekor néhány fontos dolgot érdemes figyelembe venni az akkumulátor és az autó rendszerének biztonsága érdekében: 1. A töltés megkezdése otthon Otthon is lehetséges az akkumulátor töltése, ha rendelkezel megfelelő, automata akkumulátortöltő készülékkel, amely képes biztonságosan kezelni a különböző akkumulátor-típusokat (például hagyományos ólom-savas, AGM vagy EFB akkumulátorokat). A töltőt kösd a kiszerelt akkumulátor sarkaira (pozitív a pozitívra és negatív a negatívra), majd állítsd be a megfelelő töltési módot a töltőn. A legjobb, ha lassú, kímélő töltést használsz. Ha az akkumulátor nagyon lemerült, akár több órára (6-24 óra) is szükség lehet a teljes feltöltéshez. A modern automata töltők felismerik, ha az akkumulátor elérte a megfelelő töltöttségi szintet, és automatikusan leállítják a töltést. 2. Biztonsági szempontok Ha nincs megfelelő töltőd, vagy bizonytalan vagy a folyamatban, érdemes lehet szakemberhez fordulni, különösen modern autók esetén, amelyek érzékeny elektronikával rendelkeznek. A teljesen lemerült akkumulátor esetén óvatosan kell eljárni, mert ez az állapot hosszú távon károsíthatja az akkumulátor kapacitását. 3. Bikázás (indítás segédelemmel) Bikázás csak akkor javasolt, ha azonnal el kell indítani az autót, és nincs lehetőség teljes töltésre. A bikázás viszont kockázatokat hordoz magában, különösen a modern, start-stop rendszeres autóknál, mert ezek érzékenyek a hirtelen feszültségingadozásokra, amelyeket a bikázás okozhat. Bikázás után, ha sikerült elindítani az autót, ajánlott hosszabb ideig járatni a motort vagy autópályán használni, hogy a generátor feltölthesse az akkumulátort. De ez a töltés kevésbé lesz hatékony, mint egy kímélő, lassú otthoni töltés. 4. Különbségek a hagyományos és start-stop rendszeres autók között Start-stop rendszerrel ellátott autók esetében speciális, nagyobb terhelésre tervezett akkumulátort (általában AGM vagy EFB típusút) használnak. Az ilyen akkumulátorokat a legjobb automata, intelligens töltővel tölteni, amely képes felismerni az akkumulátor állapotát és megfelelően szabályozza a töltést. Ezeknél az autóknál különösen fontos, hogy elkerüljük a hirtelen áramlöketeket, ezért érdemes lehet szakemberre bízni az akkumulátor feltöltését, ha nincs megfelelő felszerelésünk. Összegzés Otthon is biztonságosan tölthető egy teljesen lemerült akkumulátor megfelelő töltővel, de ügyelj a lassú és kímélő töltésre. Bikázás csak szükség esetén ajánlott, és kerülendő a start-stop rendszerű autóknál. Hagyományos autók akkumulátorát egyszerűbb tölteni, de modern rendszereknél fontosabb a szakszerű töltés. Javaslat: Ha bizonytalan vagy, vagy start-stop rendszerű autóról van szó, érdemes lehet szakemberre bízni a töltést a nagyobb biztonság érdekében. ”

2024. nov. 11.

Van valakinek tapasztalata azzal kapcsolatban, hogy hogyan befolyásolja az automata váltó működését a használt olaj minősége? Érdemes gyári olajat használni, vagy vannak bevált alternatívák is? Mennyire fontos az olaj specifikációja a váltó élettartama szempontjából?

Az én válaszom:

„Az automata váltó olajának minősége rendkívül fontos, és jelentős hatással van a váltó működésére és élettartamára. Az automata váltók rendkívül érzékenyek az olaj összetételére és specifikációjára, ezért az olajválasztásnál a következőket érdemes figyelembe venni: 1. Gyári olaj használata: Általában az autógyártók által előírt, gyári olaj biztosítja a legjobb kompatibilitást és teljesítményt. Ezek az olajok úgy vannak kialakítva, hogy pontosan megfeleljenek az adott váltótípus követelményeinek, és biztosítsák a megfelelő kenést, kopásvédelmet, valamint hőmérséklet-stabilitást. Emiatt sokan javasolják, hogy maradjunk a gyári előírás szerinti olajnál. 2. Alternatívák és utángyártott olajok: Vannak megbízható, jól bevált alternatívák is, mint például a Castrol, Mobil, Valvoline vagy Motul által gyártott prémium váltóolajok. Ezek közül azonban csak azok jöhetnek szóba, amelyek specifikációja teljesen megfelel az adott autó gyártói követelményeinek (pl. viszkozitás, kopásgátló és hőálló tulajdonságok). Ha egy utángyártott olaj valóban megfelel a gyári specifikációnak, és minőségi gyártótól származik, akkor jó alternatíva lehet. 3. Olaj specifikációjának jelentősége: Az automata váltóban az olaj nemcsak kenési feladatot lát el, hanem fontos szerepet játszik a hidraulikus nyomás szabályozásában is, amely a váltási folyamatokat befolyásolja. Ha az olaj specifikációja nem megfelelő, az súlyos problémákat okozhat a váltóműben, például lassabb vagy rángatózó váltást, fokozott kopást vagy akár meghibásodást is. Az olaj cseréjét a gyártó által ajánlott időközönként elvégezni elengedhetetlen a váltó élettartamának meghosszabbítása érdekében. Összefoglalva, érdemes a gyári olajat választani, vagy ha alternatívát keresünk, csak olyan prémium minőségű olajat szabad használni, amely megfelel a gyári specifikációnak. Az olaj minősége és specifikációja kulcsfontosságú tényezők az automata váltó zavartalan működése és hosszú élettartama érdekében. ”

2024. nov. 8.

Mik a váltókulissza hiba jelei? Milyen jelek utalhatnak arra, hogy probléma van vele? Mostanában nehezen veszi a sebességet az autóm, néha akad is a váltó, főleg mikor 1-esbe teszem. Érdemes ilyenkor már szervizbe vinni?

Az én válaszom:

„A váltókulissza hiba gyakori jelei a következők, amik arra utalhatnak, hogy valamilyen probléma adódott: 1. Sebesség nehéz bevétele: Ha nehezen veszi az autó a sebességet, főleg alacsony fokozatban, például 1-esben, az gyakran a váltókulissza vagy a váltó mechanikus elemeinek hibájára utal. 2. Akadozó váltás: Amennyiben a váltó akad, vagy csak nehézkesen sikerül átváltani egyik fokozatból a másikba, az szintén jelezheti, hogy gond van a váltókulisszával. Ez különösen gyakori, ha nem folyamatos a váltási érzet. 3. Laza vagy imbolygó váltókar: Ha a váltókar nem érezhető stabilnak, vagy mozogni kezd anélkül, hogy kapcsolná a sebességet, az a váltókulissza kopására vagy elhasználódására utalhat. 4. Rezgés vagy furcsa hangok váltás közben: Szokatlan zajok (például csikorgás, kattogás) vagy rezgések váltás közben arra utalhatnak, hogy a váltókulissza nincs megfelelő állapotban. Szervizlátogatás szükségessége Ilyen jelek esetén mindenképpen érdemes felkeresni egy szervizt, különösen, ha a probléma rendszeresen jelentkezik. A váltókulissza hibája, ha elhanyagolják, súlyosabb károkat is okozhat a váltószerkezetben, ami növeli a javítás költségeit. Egy szervizben pontosan meg tudják állapítani, hogy a váltókulissza cserére vagy javításra szorul-e, esetleg más alkatrész okozza-e a hibát. A szervizben végzett diagnosztika segít megállapítani, hogy a váltó mechanikai elemei között akad-e probléma, vagy a váltóolaj szintje alacsony, esetleg valamilyen kopás történt, ami javítást igényel. ”

2024. nov. 1.

Sziasztok! Valaki találkozott már azzal a problémával, hogy a hibrid autójában leállt a hibrid rendszer? Nálam ez történt, és nem tudom, mi lehet az oka

Az én válaszom:

„Szia! Igen, a hibrid rendszer leállása több tényező miatt is előfordulhat. A leggyakoribb okok között szerepelhet a magasfeszültségű akkumulátor töltöttségi szintjének esése, egy meghibásodott inverter vagy DC-DC átalakító, illetve a rendszerben található érzékelők hibája. Egyes modelleknél a hűtőrendszer hiánya is okozhat ilyen problémát, mivel a hibrid rendszer túlmelegedése automatikus leállást eredményezhet. Mindenképp ajánlott egy hibakód-leolvasás, mert így pontosabban meghatározható, hogy a hibrid rendszer melyik komponensében jelentkezett a hiba. Ha van lehetőséged, fordulj egy tapasztalt hibrid rendszer-szakértőhöz, hogy alaposan diagnosztizálhassa az esetet.”

2024. okt. 28.

Sziasztok! Akkumulátorcserét végeztek az autómon, és azóta nem működik a start stop rendszer, helyette start stop rendszer hiba üzenet jelenik meg. Találkozott már valaki hasonló hibával?

Az én válaszom:

„Szia! Igen, előfordulhat, hogy akkumulátorcserét követően a start-stop rendszer hibát jelez. Ennek több oka is lehet, de a leggyakoribb, hogy az új akkumulátort nem megfelelően inicializálták vagy regisztrálták a jármű vezérlőegységében. A modern autókban az akkumulátor cseréje után szükség van a rendszer újratanítására vagy a fedélzeti számítógép frissítésére, hogy felismerje az új akkumulátort. Javaslom, hogy vidd vissza az autót a szervizbe, és kérd meg őket, hogy végezzék el ezt a folyamatot. Ezenkívül érdemes ellenőrizni, hogy az új akkumulátor megfelel-e a gyártó által ajánlott specifikációknak, mert a nem megfelelő típusú akkumulátor is okozhat ilyen hibát.”

2024. okt. 16.

Sziasztok! Szerintetek melyik autómárka kínálja jelenleg a legfejlettebb vezetéstámogató rendszereket? Milyen tapasztalataitok vannak különböző márkák megoldásaival, például az adaptív tempomattal, sávtartóval vagy parkolási asszisztenssel? Mennyire megbízhatóak ezek a rendszerek a mindennapi használatban, és szerintetek érdemes figyelembe venni őket autóvásárláskor? Ha valaki próbált már több márkát, szívesen hallanám, melyik működött a legjobban!

Az én válaszom:

„Szia! A legfejlettebb vezetéstámogató rendszerek (ADAS - Advanced Driver Assistance Systems) terén több autómárka is kiemelkedik, de a technológia fejlődésével a különbségek egyre kisebbek. Az alábbi márkák a legfejlettebb megoldásokkal állnak elő jelenleg: 1. Tesla (Autopilot, Full Self-Driving - FSD) - Erősségek: Tesla vezetéstámogató rendszere, az Autopilot , az egyik legismertebb és leginkább fejlett a piacon. Képes adaptív tempomatra, sávtartásra, sávváltásra és automatikus parkolásra is. A Full Self-Driving (FSD) csomag további funkciókat ad hozzá, mint például a városi navigáció és a stoplámpák felismerése. - Tapasztalatok: Sok felhasználó dicséri az Autopilotot az autópályás közlekedésben, de városi környezetben néha kiszámíthatatlan lehet. Fontos megjegyezni, hogy bár nagyon fejlett, ez még mindig nem teljesen önvezető rendszer, és a vezetőnek mindig készen kell állnia a beavatkozásra. 2. Mercedes-Benz (Drive Pilot) - Erősségek: A Mercedes-Benz Drive Pilot rendszere szintén az egyik legfejlettebb az iparágban. Magas szintű automatizáltságot kínál, különösen az újabb S-osztály és EQS modellekben. Az adaptív tempomat és sávtartó rendszer, valamint az automatikus parkolás is nagyon precíz. - Tapasztalatok: Az autók képesek alacsonyabb sebességnél (kb. 60 km/h) a vezető közvetlen beavatkozása nélkül haladni, ami ideális városi dugókban. A rendszer elég megbízható, de az ára és a szervizelési költségek magasabbak lehetnek, mint más márkáknál. 3. BMW (Driving Assistant Professional) - Erősségek: A BMW Driving Assistant Professional rendszere számos funkciót kínál, mint például az adaptív tempomat, sávtartó asszisztens, sávváltási asszisztens és aktív forgalmi dugó asszisztens. Az újabb modellekben a rendszer képes a vezető kezét hosszabb ideig levenni a kormányról, amennyiben az utak és körülmények ezt lehetővé teszik. - Tapasztalatok: A BMW rendszere nagyon kifinomult és sportosabb vezetési élményt biztosít, mivel a vezető több kontrollt tarthat meg, ha szeretné. Az adaptív tempomat és sávtartás precíz, de előfordulhat, hogy bizonyos helyzetekben nem olyan magabiztos, mint a Tesla rendszere. 4. Audi (Adaptive Cruise Assist, Pre Sense) - Erősségek: Az Audi Adaptive Cruise Assist és Pre Sense rendszerei is kiemelkedőek, különösen a prémium modellekben. Az adaptív tempomat és sávtartás kiváló, emellett az Audi egyedi parkolási asszisztens funkciókat is kínál, amelyek a vezető helyett parkolnak az autóval. - Tapasztalatok: Az Audi rendszere nagyon intuitív és megbízható, különösen az autópályán. Azonban a városi forgalomban néha kicsit „óvatos” lehet, ami lelassíthatja a haladást. 5. Ford (Co-Pilot360) - Erősségek: A Ford Co-Pilot360 rendszere az egyik legjobb ár-érték arányú megoldás, különösen a mainstream modellek körében. Olyan funkciókat kínál, mint az adaptív tempomat, sávtartó, és a parkolási asszisztens. - Tapasztalatok: Bár nem olyan fejlett, mint a prémium márkák rendszerei, a Ford megoldása megbízható és jól használható mindennapi helyzetekben, különösen az autópályán. Érdemes-e figyelembe venni ezeket autóvásárláskor? Abszolút érdemes, különösen, ha sokat vezetsz autópályán vagy városi forgalomban, ahol az adaptív tempomat és a sávtartó asszisztens nagyban csökkenti a vezetés stresszét. Az automatikus parkolási asszisztens szintén hasznos lehet szűk városi parkolóhelyeken. Fontos azonban, hogy mindig ellenőrizd a konkrét modell és csomag részleteit, mivel a rendszerek képességei márkánként és modellenként is eltérőek lehetnek. Ha valaki több márkát is kipróbált már, akkor szívesen hallanám az ő tapasztalataikat is!”

2024. okt. 12.

Milyen jelek utalhatnak arra, hogy ideje autó klíma tisztítást végezni, például furcsa szag vagy csökkent hűtési teljesítmény?

Az én válaszom:

„Jo Napot, Az autó klímájának tisztítása fontos, hogy hatékonyan működjön, és elkerüld a kellemetlen problémákat. Íme néhány jel, ami arra utalhat, hogy ideje a klímát tisztítani: Furcsa szagok: Ha a klíma bekapcsolásakor dohos, penészes vagy bármilyen szokatlan szagot érzel, az jelezheti, hogy a klímarendszerben baktériumok vagy gombák telepedtek meg. Ez gyakori, mivel a klíma nedvessége ideális környezetet biztosít a mikroorganizmusok számára. Csökkent hűtési teljesítmény: Ha a klíma nem hűt olyan hatékonyan, mint korábban, vagy hosszabb ideig tart elérni a kívánt hőmérsékletet, az lehet a rendszer szennyeződésének jele. Esetleg a szűrők eltömődhettek, vagy maga a klímarendszer lehet piszkos. Párás ablakok: Ha a szélvédő és az ablakok gyorsan bepárásodnak, amikor a klíma működik, az arra utalhat, hogy a levegőkeringés nem megfelelő a szennyeződések miatt. Hangosabb működés: Ha a klíma ventilátora szokatlanul zajos vagy recsegő hangot ad, az a szűrők vagy a rendszer belső elemeinek eltömődésére utalhat. Allergiás tünetek: Ha te vagy az utasaid gyakrabban tapasztaltok allergiás reakciókat (pl. tüsszögés, szemviszketés), az is jelezheti, hogy ideje megtisztítani a klímát, mert szennyező anyagok kerültek a levegőbe. Ha bármelyik jelet észleled, érdemes szakemberrel átvizsgáltatni és kitisztíttatni a klímát, hogy elkerüld a komolyabb problémákat.”

2024. okt. 3.

Szakmáim

Autószerelő megbízás