
Erzsébet
Magántanár · Osztályozó vizsgára készültünk magyar irodalomból és történelemből. Kb. reménytelen helyzetből indítottunk, az idő is szűkös volt, de Virág mindenre kiterjedő részletes magyarázatai és az órákról kapott jegyzetek alapján sikerült a felkészülés.
Pozitívum: végtelenül türelmes, megértette ha a gyerek fáradt volt, motiválatlan, és ehhez igazította az aznapi anyagot.
Jól magyarázott, és figyelt arra is, hogy az idegen szavakat, amikkel a mai gyerekek nem is találkoznak, automatikusan magyarázta és kötötte megérthető példákhoz.
Az órákhoz mindig volt ellenőrző házi feladat, ezt a vizsga előtt még egyszer átolvasva segített felidézni a legfontosabb fogalmakat.