Fogadok munkát
Balka Zsolt
Balka Zsolt

Térkövezés · Generálkivitelezés · Ács

3
Megbízás

3 nappal ezelőtt volt itt.

Kiszállok Pankasz teljes területén

Balka Zsolt

Térkövezés · Generálkivitelezés · Ács

Építésvezető! Vállalom ipari létesítmények, csarnokok, mezőgazdasági épületek építésvezetését. Több éves tapasztalattal rendelkezem ilyen ipari jellegű építésvezetésben. Amennyiben hasonló beruházást szeretne kiviteleztetni generálkivitelezővel én garantáltan spórolok Önnek 15-20%ot a beruházásból. Esetlegesen munkaerőt is tudok biztosítani részfeladatokra. Amennyiben spórolni szeretne, kérem keressen bizalommal!
Mutass többet

Áraim

Referenciáim

Tetszenek a referenciáim? Kérj tőlem ajánlatot , hogy kiderüljön nálad mennyibe kerülne a munka.

Válaszaim

Vettünk egy házat, amiben a parketta alatt döngölt föld van. Ezt szeretnénk lebetonozni. Egy földes szoba betonozása előkevert betonnal megoldható, vagy jobb, ha inkább mi magunk keverjük? Milyen vastagon terítsük a betont? Bármilyen egyéb tanácsot is szívesen fogadok.

Az én válaszom:

„Kedves István. Egy ház padló rétegrendjét jobb ha megtervezik. Nagyjából a következő fentről lefele: -padlóburkolat -Esztrich beton 6cm- padló fűtés ebben van -PE fólia -10 inkább 15cm hőszigetelés -Bitumenes víz szigetelés- egy magasságban a falban lévő szigeteléssel( ha lehet modifikált bitumenes lemezt használjunk ne oxidbitumenest) -Vasalt aljzat 10-12cm vastag hegesztett hálós vasalással. Ide elég a 6-os háló -tömörített kavics réteg. Kb így néz ki egy padló rétegrend. Zsolt ”

2024. nov. 23.

Milyen előnyökkel jár az acélszerkezetes ház építése, és hogyan viszonyul költségekben, szigetelésben és kivitelezési időben a hagyományos téglaházakhoz?

Az én válaszom:

„Kedves Áron! Acélszerkezetű ház szendvicspanel héjazattal sokkal olcsóbb (szerkezet), mint a hagyományos. Felénk inkább ipari létesítményeket és irodaházat készítenek acél vázzal, de ha jól kivitelezik, nem látni különbséget a végeredményben. A szerkezet elkészítése is gyorsabb. Üdv Balka Zsolt”

2024. dec. 6.

A garázsbejárónk többéves betonfelülete már jó néhány helyen megrepedezett, ezért gondolkodom azon, hogy új réteget betonoznék rá. Tudnátok tanácsot adni, milyen technikát érdemes használni régi betonra betonozás során, hogy az új réteg tartós legyen? Szükséges valamilyen tapadásjavító anyag használata, vagy elég, ha alaposan megtisztítom a felületet?

Az én válaszom:

„Kedves Dávid! Pont fordítva... a két betonréteget el kell választani egymástól. A két beton együttmozgását meg kell akadályozni ilyen esetben. Rétegelválasztásnak jó egy vékony réteg homok és PE fólia. Üdv Zsolt”

2024. nov. 2.

A fatárolónk teteje cserepeslemezből van, de mivel nagyon kicsi a mérete (kb. 6 nm), ezért nincsenek szarufák, semmi, amihez rögzíteni lehetne az ereszt, így marad a falhoz való rögzítés. Ráadásul a cserepeslemez csak 1-2 centit lóg túl a falon, ilyen rövid szárú csatornatartó vasat nem találtam. Milyen megoldást javasoltok ilyen helyzetben? Hogyan oldható meg az ereszcsatorna tartó vas felszerelése?

Az én válaszom:

„Kedves Katalin! A csatorna kb- közepéig kell, hogy beleérjen a tetőhéjazat. A két-három centiméter elég kevés. A csatornavar megtörhető de ennek is hely kell. Mivel fa tároló ezért javaslok egy kicsit kókány módszert. Kell csavarozni kinyúlásnak egy cseppentőlemezt. Aztán kell elhelyezni a csatornát”

2024. nov. 23.

Szakmáim

Térkövezés megbízás Generálkivitelezés 1 megbízás Ács 1 megbízás Tetőfedő 1 megbízás Építész 0 megbízás Bádogos 0 megbízás