
Veronika
Vízszerelő · Vízóra megszüntetésére és egy másik vízóra cseréjére kértem fel. Nagyon gyorsan válaszolt, jó árat adott. Emailben kértem az árajánlatát, amit el is küldött. Amikor megbíztam a munkával, akkor már 10000 Ft-al többet mondott. Miután hivatkoztam az emailre, azonnal elfogadta az eredeti árat. Nagyon hamar, jól el is végezte a munkát. A papírokat viszont nem adta le a vízművek felé. 2 hét után, miután felhívtam telefonon, még aznap elintézte a papírokat. Viszont a vízművek visszadobta az összes papírt mert a vízhálózati rajzot nem jól adta be. Ezután nekem kellett újra kitöltenem a papírokat és egy pontosabb rajzot készítenem. Az ismételt leadás után a munka sikeresen lezárult.