tapéta leszedése után kell glettelni?
Dávid kérdése:
Tapéta leszedése után minden esetben kell glettelni, vagy ha szépen lejön, megúszhatjuk egy finom csiszolással??
2 évvel ezelőtt
Díjmentes ajánlatkérés értékelt szakemberektől 2 perc alatt!
Mit javasolnak a szakemberek?
Mindenféleképpen javasolt a glettelés hogy sima falfelületet kapjunk!
Lekel teljesen csiszolni az enyvet ami elég masszív leszedese után szinte biztos hogy kell javítani.
Finom csiszolás után a fal pormentesítését ajánlanám aztán glett és utánna tapétáznám ujra
Szia glettelèst szinte sose ussza meg az ember
Ha festeni szeretnél ajánlott a glet. Utána csiszolni és festés.
Ha a falfelület ép, akkor nem szükséges
Milyen tapéta, milyen felület, milyen minőség a cél etc.. Nagyon sok a megválaszolatlan kérdés. Pontosan ezek végett szükséges látni a felületet, még ha egyszerű kérdésnek is néz ki.
Igen de nem minden esetben. De a szebb felületért én meg szoktam glettelni.
Igen ha jó akkor csiszolás és alapozás
Felület függő és hogy mit szeretnél vele, mik az elképzelések, igények. Újra tapétázni, de milyen tapétával, vagy festeni, de milyen minőségű festékkel, milyen felületre, lakás betonpanel, vagy vakolt téglafal?A felület milyen állapotban van, milyenek a fényviszonyok? Ezektől függően kell glettelni, alapozni, makulatúrázni (ujra tapétázásnál), stb. Ezek miatt is kell személyesen felmérni szinte minden munkát.
Igen kell .. aki nem ezt mondja olyan is a munkája
Ha teljesen lejon spaklival azután meg egy alapozás
Ha tényleg jó akkor igen csiszolás és alapozás
Tapeta után mejalapozni és gletelnikel
Ha tényleg nagyon jól le jön de alapozás minden képpen kell
Díjmentes ajánlatkérés értékelt szakemberektől 2 perc alatt!
A közösség ajánlásával