Gipszkarton szerelés mennyire koszol? Bármilyen időben lehet?


kérdése:
Jövő héten jönnek gipszkartonosok a tetőtérbe falazni. Hogy készüljek, mennyire lesz kosz? Lejön az alsó emeletre, ha nincs ajtó a feljárón? És számít az időjárás (eső, pára, hideg)? Előre is köszönöm a válaszokat!
2 évvel ezelőtt
Díjmentes ajánlatkérés értékelt szakemberektől 2 perc alatt!
Mit javasolnak a szakemberek?




Üdvözlöm! Gyakorlatilag azt a vállalkozót kellene megkérdeznie akinek a munkát adta. Én kizárólag arra a munkára, munka folyamatra tudok válaszolni amit mi végzünk. Köszönöm a megkeresést!


Ha megfelelő szakit választott, akkor megvan a technikája is, a pormentes munkához. Ha nem, úgy sokat fog takarítani. Az időjárásnak nincs köze a kartonozáshoz. Viszont a festéshez, min 15-20fok szükséges, hogy a falak kellő hőmérsékletűek legyenek. Minnél hidegebbek a falak, annál nehezebben száradnak a rétegek. Remélem segítettem!


Ez milyen kérdés?? A szakival nem szoktak tárgyalni vagy csak némán dolgoznak ön meg némán fizet?


Lezàrni a helységet ! Takarítattni a nap végén( ha nem tudná a szaki) Túl párás hely nem tesz jót és ha lehetséges csak fektetni a kartont.


Le kell zárni azt a helységet, semmi ne menjen le. Ez a legjobb megoldás.


Üdv. Kényes kérdés mivelhogy a felújítás kasszát fell lehet takarítani viszont a szálló por megtalálja az útját evvel jár minimalizálni lehet de ebben az esetben nehéz.


Jó napot nem nagyon koszol! Igen bármiben időben lehet! Hogy meny lesz a falazas ára az változó mivel van aki napiberbe illetve van aki nm be csinálja! Nem hinném ha ügyesek akor biztos hogy nem! De ha biztosra szeretne menni takarofoliával letakarják! Mivel beltérben van így az eső nem befolyásolja a munkálatot! A pára tetötérben elenyészö úgyhogy az se befojásolja viszont az anyagszaradás érdekében egy konvektort vagy valami melegítő testet nem árt beteni!


Meg kell kèrdezni a Szakitol hogy ha már ők dolgoznak hogy mennyit fognak koszolni. Rajtuk múlik. Van olyan a szekmában akik tisztán dolgoznak ès van a trehány dolgozó. Ezèrt ez változó.Normál esetben nem jár kosszal ugyan is a jószaki felhasználja az általa igènyelt anyagokat .Egyèbkènt ezt nállunk apszolult pofátlanságnak hivják. Keresse akiket megbízott a munkába. Ez olyan hogy valakinek az ablaka alá szarni ès bekopogni hogy adjon ki wcpapirt. Minden jót


Jó napot általában a kartonozás nem jár nagy kosszal de érdemes a feljáróhoz egy fóliát felrakni mert a karton alá gyapotott szoktunk rakni és annak szálló pora van.




Aszt a részét kell zárni ahol a munkafojamatvan le kell foliazni de a gipszkartonozas nem járojan kosszal de a csiszolás már igen


Ha ügyesek az emberek nem Kelene túl nagy kosznak lenie




Maga a gipszkartonozás nem különösebben koszolós munka. A vágásoknál persze keletkezik némi gipszpor. A legkoszolósabb része a következő fázis amikor a glettelést csiszolják. Ott ha nincs megfelelő porelszívás akkor az a finompor mindenre lerakódik és száll.
Díjmentes ajánlatkérés értékelt szakemberektől 2 perc alatt!
A közösség ajánlásával