fürdőkád beépítése
Hozzáadás a kedvencekhez
Dávid kérdése:
mekkora lejtést kell adni a kád beépítése során a lefolyó csőnek?
2 évvel ezelőtt
Nincs időd böngészni?
Díjmentes ajánlatkérés értékelt szakemberektől 2 perc alatt!
Mit javasolnak a szakemberek?
Norbert Nagy
8 válasz
Hozzáadás a kedvencekhez
8 válasz
3 ezrelék a szabvány azaz 1000mm távon 3 milliméter.
2 évvel ezelőtt · szerkesztve 2 évvel ezelőtt
Törölt felhasználó
3 válasz
Hozzáadás a kedvencekhez
3 válasz
3ezrelék,,azaz,,1méteren 3mm
2 évvel ezelőtt
Törölt felhasználó
1 válasz
Hozzáadás a kedvencekhez
1 válasz
1 % a cső hossz meghatározásával
2 évvel ezelőtt
Beleznai Zoltán
11 válasz
Hozzáadás a kedvencekhez
11 válasz
Min. 3 ezrelék a szabvány.
2 évvel ezelőtt
Horváth Dávid
1 válasz
Hozzáadás a kedvencekhez
1 válasz
Üdv! Ha már megvan az 1-2% akkor rendben van. (Egy méteren egy centis lejtés)
2 évvel ezelőtt
Poczók Lajos
31 válasz
Hozzáadás a kedvencekhez
31 válasz
1% mar elég 1meteres szakaszon
2 évvel ezelőtt
Stürmer László
11 válasz
Hozzáadás a kedvencekhez
11 válasz
Ezrelékes lejtést vagy viszint ha nagyon rövid a bekötés.
2 évvel ezelőtt
Rácz György
19 válasz
Hozzáadás a kedvencekhez
19 válasz
Nem kell nagy lejtes minimális kell csak
2 évvel ezelőtt
Nincs időd böngészni?
Díjmentes ajánlatkérés értékelt szakemberektől 2 perc alatt!
JÓ
SZAKI
A közösség ajánlásával