Varga József
Varga József

Gipszkarton szerelés

1
Megbízás

7 nappal ezelőtt volt itt.

Kiszállok Lajosmizse teljes területén

Varga József

Gipszkarton szerelés

Várom megkereséseiket kőműves, melegburkolás, vízszerelés és gipszkarton szerelés szakmában
Mutass többet

Értékeléseim

Ajánlatkérő
Gipszkarton szerelés · Minden rendben ment, tökéletesen elégedett vagyok.
Tartozz Te is az értékelőim közé! Most kérj tőlem ajánlatot.

Válaszaim

Külső hőszigetelésre készülünk, de a fal külső falán fut a gázcső, ami útban van. Mit javasoltok? Be lehet a gázcsövet burkolni nikecellel a külső szigetelés során? Vagy kijjebb lehet valahogy hozni a gázcsövet? Mi a megoldás erre?

Az én válaszom:

„Jó napot ! Mai szabályok szerint elburkolható a gázcső csak 2-2,5 m ként szellőző rácsot kell beépíteni! https://butorkellek.eu/szellozoracs-muanyag-35mm-es-furat-racsozott-feher-12847?utm_source=olcsobbat&utm_medium=shopping&utm_campaign=olcsobbat_shopping_butorkellek_eu&utm_source=olcsobbat&utm_medium=shopping&utm_campaign=olcsobbat_shopping_butorkellek_eu&gclid=Cj0KCQjwpc-oBhCGARIsAH6ote8xCHe95flDBQ90OYd0XxSKm6OaIxw7Ux8JEwt-Gyd8OTWu4m7B2JUaAukqEALw_wcB”

2023. szept. 27.

Látszó gerendás mennyezetet szeretnék kialakítani a tetőtérben, de a büdzsé nem olyan nagy. Arra volnék kíváncsi, hogy ez az igény emeli-e a költségeket (sokkal?) mintha totál elburkoltatnám a gerendákat?

Az én válaszom:

„Kedves Katalin legjobb lenne fényképeket látni de figyelembe kell venni ,hogy oda kell szigetelés és tűzgátlás sem ártana .”

2024. ápr. 14.

Hello! Mit gondoltok a Mapei aljzatkiegyenlítő jobb mint a Ceresit? Ti melyikkel dolgoztok szívesebben?

Az én válaszom:

„Szia Meg kell nézni milyen vastagság kell mert a Mapei Novuplan maxi az 40mm-ig jó talán ezt lehet a legvastagabban önteni de nem olcsó persze! ”

2023. szept. 26.

Kerítés építést tervezek. Tetszenek ezek a fekete, szép kovácsoltvas kerítés elemek, és az a kérdésem, hogy ezeket elég beton oszlopokra szerelni, vagy mindenképp javasoljátok a zsalukő alapot hozzá? És ha kell a zsalukő lábazat, akkor milyen magas legyen minimum? Hogy szokás ezt? Kb 20 méter hosszú, egyenes kerítésről lenne szó, egy kis kapuval.

Az én válaszom:

„Jó napot! Az előttem hozzászólókkal értek egyet ! Sávalap 80 cm mélyen Vízszigetelés Zsalukó vagy esetleg a kerítéskő építéssel ”

2023. szept. 6.

Szakmáim

Gipszkarton szerelés megbízás