Hozzáadás a kedvencekhez
Szabó kálmán -
Mutass többet
Válaszaim
Sziasztok! A telken a ház mögött van egy régi, kissé már romos gazdasági épület és egy pár ól, amiket el szeretnék bontatni. Mivel rajta vannak az alaprajzon, fogalmam sincs, hogy szabadon lebonthatóak-e vagy kell valami engedélyt beszerezni a bontás megkezdése előtt? Tudtok ebben segíteni?
Az én válaszom:
„Szia kell bontási engedély földhivatalnál!”
Hozzáadás a kedvencekhez
2024. jan. 15.
JÓ
SZAKI
A közösség ajánlásával
