Fogadok munkát
Rácz józsef
Rácz józsef

Betonozás · Térkövezés

5
Megbízás

2 órával ezelőtt volt itt.

Kiszállok Nagykanizsa teljes területén

Rácz józsef

Betonozás · Térkövezés

Üdvözlöm! Ha egy meg bízható és munkájukra igényes kőműves csapatot keres akkor jó helyen jár! A csapatunk józan életű preciz emberekből áll és több tíz éves tapasztalattal rendelkezik! Vállalunk térbetonozások térburkolatok keritések kivitelezését! Köszönöm szépen hogy el olvasta forduljon hozzám bizalommal!
Mutass többet

Referenciáim

Tetszenek a referenciáim? Kérj tőlem ajánlatot , hogy kiderüljön nálad mennyibe kerülne a munka.

Értékeléseim

Törölt felhasználó
Betonozás · Le nyűgöző tempóban dolgoznak minden folyamatot át beszéltek! Látszik hogy össze szokott profi szakemberek! Minden úgy ment mint a karika csapás! Csak ajánlani tudom őket!
Hajnal
Sziasztok! Rácz egy profi szakember! Segített az anyag beszerzésben mindenről számlát kaptam! A megbeszélt ár nem változott! Egy kis plusz munkára meg kértem amit elis végzett nem kért tőlem plusz pénzt mondván bele fér! Köszönöm szépen a munkát! (Hiányoságnak tartom hogy nincs referencia képek de én emailben kaptam)
Csaba
Betonozás · Régebbről ismerem már! Megbízható illedelmes munkájára igényes szakember! Pontos preciz és gyors nálam mindig határ időn belül végzett a munkájával!
Tartozz Te is az értékelőim közé! Most kérj tőlem ajánlatot.

Válaszaim

A garázs padlóját szeretném megcsináltatni, de tanácstalan vagyok az anyagválasztással kapcsolatban. Mi a különbség az esztrich és a szárazbeton között? Melyiket érdemes használni garázs betonozáshoz?

Az én válaszom:

„Inkább a száraz betont javasolnám betonacél hálóval a teherbírás szempontjából!”

2025. febr. 21.

Szakmáim

Betonozás megbízás Térkövezés 3 megbízás