
Profi Dekor Bt. -
Referenciáim
Értékeléseim


Szaki válasza:
Köszönöm az értékelést!

Szaki válasza:
Köszönöm a pozitív visszajelzést!
Szaki válasza:
Nagyon köszönöm🎶🐦!Szaki válasza:
Köszönöm a pozitív jelzőket és a figyelmesség, élveztem a munkát.
Szaki válasza:
Köszönöm a visszajelzést, és a korrekt hozzáállást!
Szaki válasza:
Nagyon köszönöm a pozitív visszajelzést!
Szaki válasza:
Köszönöm szépen 🙏!
Szaki válasza:
Köszönöm a visszajelzést, minden könnyedén ment a rugalmas-korrekt megrendelővel 🥂🍾, így a munka is szebb lett.
Szaki válasza:
Köszönöm a kedves visszajelzést ✨️🙏, bearanyozta a napomat.
Szaki válasza:
Köszönöm a pozitív visszajelzést, számomra könnyű volt a feladat, ebben nagy szerepe volt a megrendelő személyének. Még több ilyen megrendelőt szeretnék🙏🍀☀️!
Szaki válasza:
Köszönöm szépen a korrektséget és a rugalmasságot🥂🍾!
Szaki válasza:
❤️Köszönöm Renáta, boldog vagyok a sok szép dicsérő szótól🙏!
Szaki válasza:
⭐️⭐️⭐️Köszönöm a visszajelzést 🎶🐦,örömmel végeztem a festést!
Szaki válasza:
Köszönöm, öröm volt itt dolgozni.
Szaki válasza:
Köszönöm Kriszti! Öröm volt a festés, még több ilyet kérek.
Szaki válasza:
Kedves Orsi! Köszönöm a terjedelmes értékelést! Ádám
Szaki válasza:
Köszönöm Klaudia 👋!
Szaki válasza:
Köszönöm a pozitív visszajelzést!


Szaki válasza:
Köszönöm szépen a +visszajelzést!




Szaki válasza:
Köszönöm a szép szavakat🌸!



Szaki válasza:
Köszönöm!
Szaki válasza:
Köszönöm!
Szaki válasza:
Ezt a munkát nem én végeztem el, valaki másra esett a választásuk.






























Szaki válasza:
Köszönöm Ferenc!

Szaki válasza:
Köszönöm🤩!
Szaki válasza:
Köszönöm Vera az őszinte véleményt!
Szaki válasza:
Nagyon köszönöm a visszajelzést, öröm volt számomra ez a festés! Ebből kérek még!
Szaki válasza:
Köszönöm Tamás! A precíz, pontos terv, helyzetmegoldó ügyfelek megkönnyítik a szaki dolgát.
Szaki válasza:
Köszönöm Zsolt!
Szaki válasza:
Köszönöm a pozitív jelzőket🙏🤸!
Szaki válasza:
Köszönöm a megrendelést, a rugalmas hozzáállást és a pozitív visszajelzést 🥂🍾🙏✨️!Szaki válasza:
Köszönöm a visszajelzést!
Szaki válasza:
Köszönöm a pozitív visszajelzést, kedves szavakat🎶🎷🎵!
Szaki válasza:
💛Köszönöm Ági, ilyen ügyfeleket kérek még!
Szaki válasza:
❤️Köszönöm 🙂!
Szaki válasza:
Köszönöm!
Szaki válasza:
Köszönöm Melinda a pozitív értékelést és korrekt hozzáállást!Szaki válasza:
Köszönöm a visszajelzést!
Szaki válasza:
Köszönöm Szilvia!
Szaki válasza:
Nagyon köszönöm Éva!










Válaszaim
Lakásfestés télen: ha a hideg idő ellenére szeretném kifesteni a lakásom egyik szobáját, milyen hőmérsékletet érdemes tartani, és mennyi ideig kell fűteni, hogy a festés megfelelő legyen? Hogyan szellőztessek, hogy ne keletkezzen pára vagy egyéb káros hatás?
Az én válaszom:
„15-20 °C között érdemes felfűteni a lakást, így nem szárad túl gyorsan a felület. Festés után kiszellőztetés pár percre, így a pára távozik majd ezt 2x3x ismételni óránként. ”
2025. jan. 6.
Mi a tapasztalatotok a Héra Ceramic falfestékkel? Tényleg annyira jó? Jól mosható? Megéri megvenni?
Az én válaszom:
„Kellemes a munka a Ceramiccal, a végeredmény is szuper lett, a takarítása sikerült, ahol elcsöppent.”
2024. márc. 24.
Tetőtér gipszkartonozáshoz milyen párazáró fóliát javasoltok? Alusat vagy simát?
Az én válaszom:
„Hőtükör, párazáró fóliát, hosszabb távon megtérül.”
2023. dec. 14.
Chemocidot gondoltam a festékbe keverni, mit gondoltok, ha többet teszek, mint az előírt adag, attól erősebb lesz a hatása vagy károsíthatja a festék minőségét?
Az én válaszom:
„Változtathat, a festékszín világosabb lehet. Próbáld ki egy olyan részen, ahol nem feltűnő.”
2023. dec. 14.
A közösség ajánlásával
