
Faág
Uszodatechnika · Nagyon gyorsan volt szükségünk egy szakira. Attila volt az első, aki jelentkezett és másnap reggel 6-ra meg is beszéltük a találkozót, pedig aznapra már több munkája is volt, de tudta, hogy szükségünk van azonnali segítségre. Attila pontosan érkezett, sőt, idő előtt, bár kint várt az autóban.
Láthatóan értette a dolgát. Nem volt egyszerű dolga, a gagyi összeszerelés miatt, amit az előző tulaj csinált(atott).
Viszont türelmesen mindent elmagyarázott és mindenre kreatívan talált megoldást. Sokat kérdeztünk tőle, mint első medencés kezdők, ő tényleg részletes információt adott mindenről, még ötleteket is adott, amikre mi nem gondoltunk (pl a melegítéssel kapcsolatban ajánlott fűtőpatront). Nagyon segítőkész volt, még a hirtelen épp meghalt szivattyúval is segített, pedig a homokszűrő miatt érkezett.
Információt adott arról is, hogy milyen szivattyút kell venni, sőt még a munkája után üzent is, érdeklődve hogy sikerült-e mindent elintézni és hogy hogyan állunk.
Tényleg segítőkész szaki, akit bátran ajánlok mindenkinek, akinek hozzáértő és lelkiemeretes szakemberre van szüksége.