Ajánlatkérő
Pedikűr · Profi szakember
Nagy Zsuzsanna
Pedikűr · Masszázs · Manikűr
77 megbízás
22 nappal ezelőtt volt itt.
Budapest - X. kerület és 20 km-es körzetében kiszállok.
Hozzáadás a kedvencekhez
Nagy Zsuzsanna - Manikűr, Masszázs, Pedikűr, Svédmasszázs
Pedikűr · Masszázs · Manikűr
Nagy Zsuzsanna vagyok Gyógypedikűrős, Körmös, Masszőr, Irodai masszőr.
Azért választottam a fent nevezett szakmákat, mert szeretek emberekkel foglalkozni, szeretem a harmóniát, valamint szeretnék az emberek egészségének a megőrzéséhez, valamint esztétikai szépségéhez hozzájárulni, hogy a hozzám fordulok nem csak testileg, lelkileg, hanem külsőleg is részesülhessenek olyan szolgáltatásban, amelyben érzik, hogy harmóniában önmagukkal, kipihenten, felfrissülten folytassák napjukat.
Budapesten és a környező területeken házhoz megyek. Valamint az Ecseri úton fogadok Vendégeket üzletben.
- Gyógypedikűr,
- Köröm - Manikűr,
- Svéd masszázs,
- Wellness masszázs,
- Irodai székmasszázs,
Véleményem szerint a szeretet, a törődés, az odafigyelés a mai világban nagyon fontos értéket képvisel, így a szolgáltatásaimat ennek megfelelően végzem.
Mutass többet
Referenciáim
Tetszenek a referenciáim? Kérj tőlem ajánlatot , hogy kiderüljön nálad mennyibe kerülne a munka.
Értékeléseim

Marika
Pedikűr · figyel a vendégre, alkalmazkodik hozzá, jó tanácsokkal látja el, nagyon pontos volt, alapos munkavégzés jellemziSzaki válasza:
Köszönöm 🙂 Ajánlatkérő
Pedikűr · Nagyon pontos, precíz, kedves, türelmes.Szaki válasza:
Köszönöm 🙂
Paja
Pedikűr · Pontosan érkezett, kedves és segítőkész volt. Precíz munkát végzett, és közben még remek beszélgető partner is volt.Szaki válasza:
Köszönöm 🙂
Pista
Pedikűr · Kedves, pontos, türelmes, gondos.Szaki válasza:
Köszönöm. 🙂
Niki
Pedikűr · Kedves, figyelmesSzaki válasza:
Köszönöm 🙂
Niki
Pedikűr · Nagyon kedves, pontos.Szaki válasza:
Köszönöm 🙂
Balog Péter
Pedikűr · Pontos, kedves, tiszta, korrektSzaki válasza:
Köszönöm 🙂
Csilla
Pedikűr · Pontos, precíz figyelmes. Nagyon szépen dolgozik és rendkívül türelmes volt édesanyámhoz. Mindenkinek szívből ajánlom.Szaki válasza:
Köszönöm! 🙂 Ajánlatkérő
Pedikűr · Megjelenésében és modorában egyaránt egy kellemes egyéniség. Udvarias, segítőkész, maximálisan alkalmazkodó. A szakmai munkában körültekintő és alapos.Szaki válasza:
Köszönöm! 🙂
Padar Erzsebet
Pedikűr · Pontosan erkezett, kedves volt, hatarozott, a kert munkat jol elvehezte. Latszott, hogy szivugye a munkaja.Szaki válasza:
Köszönöm! 🙂 Ajánlatkérő
Pedikűr · Nagyon kedves, alapos és segítőkész.Szaki válasza:
Köszönöm! 🙂
Marika
Pedikűr · Ügyesen, gyorsan dolgozik. Jó szakember. Sok jó tanáccsal is ellátja a vendégét. Vidékieknek jó tudni, hogy Budapestről érkezik.Szaki válasza:
Köszönöm! 🙂 Ajánlatkérő
Pedikűr · Kedves és segítőkész volt.Szaki válasza:
Köszönöm! 🙂 Ajánlatkérő
Pedikűr · jó, profiSzaki válasza:
Köszönöm! 🙂
Editke
Manikűr · Anyukám vaszkularis demens és ezt megfelelően kezeliSzaki válasza:
Köszönöm! 🙂
Vivi
Pedikűr · Nagyon kedves és segítőkész, nagyon szépen rendbe tette a nagymamám lábát.Szaki válasza:
Köszönöm! 🙂
Bugi
Pedikűr · Kedves, barátságos személyisége van. A munkáját lelkiismeretesen elvégzi.Szaki válasza:
Köszönöm! 🙂 Ajánlatkérő
Pedikűr · Szakszerű munkát végez, empatikus hozzáállásaSzaki válasza:
Köszönöm! 🙂
Andor
Pedikűr · Szakszerű, hozzáértő, pontos, kedves.Szaki válasza:
Köszönöm! 😊
Ivett
Pedikűr · Pontos, figyelmes, alapos.Szaki válasza:
Köszönöm. 😊
Ágnes
Pedikűr · Ügyes, kedves, segítőkész.abszolút minden korosztálynak ajánlom!Szaki válasza:
Köszönöm! 😊
Zsuzsi
Pedikűr · Nagyon ajánlom! A kedvessége, a rugalmassága.Szaki válasza:
Köszönöm! 😊
Erika
Pedikűr · Gyorsan reagált a megkeresésre. Rövid határidővel, jó minőségben és korrekt áron elvégezte a munkát.Szaki válasza:
Köszönöm! 😊
István
Pedikűr · Pontos, korrekt, jó kedélyű, ügyesSzaki válasza:
Köszönöm! 😊
Juli
Pedikűr · Pontos, megbízható, nagyon jó szakember!Szaki válasza:
Köszönöm! 😊
Vera
Pedikűr · Precíz, kedves, felkészült.Szaki válasza:
Köszönöm! 😊
Márkus Gabriella
Pedikűr · Érti a dolgát, jó munkát végzett, szépen rendbe tette a lábaimat. A lábmasszázs nagyon jólesett fájós lábaimnak. Szimpatikus, közvetlen, szívesen ajánlom másoknak is.Szaki válasza:
Köszönöm! 😊
Márta
Pedikűr · Kedves, rugalmas, empatikus a munkát rövid határidővel el tudta vállalni, amit minőségi módon végzett el. Miután a szolgáltatást idős édesanyámnál vettük igénybe, ez nagyon nagy segítség volt. Bárkinek szívesen tudom ajánlani.Szaki válasza:
Köszönöm! 😊
Reni
Pedikűr · Nagyon kedves, barátságos, jószívű,Nagyon jó szakember!Szaki válasza:
Köszönöm! 😊
Erika
Manikűr · Jó szakemberSzaki válasza:
Köszönöm! 😊
Szilvi
Pedikűr · Kedves, empatikus, pontos, a munkájára igenyes szakember. Csak ajánlani tudom Zsuzsát mindenkinek.Szaki válasza:
Köszönöm! 😊
Moni
Pedikűr · Fantasztikus preciz, kedves, gyors szakember aki profi munkat vegzett.Szaki válasza:
Köszönöm! 😊 Értékelések olyan szakmákban, amelyekben jelenleg nem vállal munkát

Lendvai Eszter
Műköröm · Minden tökéletes volt. Kedves pontos, precíz..Szaki válasza:
Köszönöm! 😊Tartozz Te is az értékelőim közé! Most kérj tőlem ajánlatot.
Szakmáim
Pedikűr 62 megbízás Masszázs 3 megbízás Manikűr 3 megbízás Svédmasszázs 1 megbízásSzakmáimhoz kapcsolódó cikkek
JÓ
SZAKI
A közösség ajánlásával