Kiss Géza
Kiss Géza
0 megbízás

1 évvel ezelőtt volt itt.

Budapest - XVIII. kerület és 15 km-es körzetében kiszállok.

Értékelem a szakit

Kiss Géza -

ÜDVÖZLÖM!Kiss Géza vagyok kőműves ès hidegburkoló.25 èv szakmai tapasztalatàval próbàlok mindenki szàmàra reàlis ès elèrhető àron munkàt nyújtani.Budapesten helyszíni felmèrès ingyenes illetve telefonon szakmai tanàcsadàs díjtalan.Munkàim garanciàlisak ès mindig a maximumra törekszem. Köszönöm hogy megnèzte hirdetèsemet hívjon bizalommal a hèt bàrmely napjàn.
Mutass többet

Referenciáim

Tetszenek a referenciáim? Kérj tőlem ajánlatot , hogy kiderüljön nálad mennyibe kerülne a munka.

Válaszaim

Egyre több helyen olvasom, hogy milyen szuper dolog a vályog: egészséges, lélegző, télen meleg, nyáron hideg. Tényleg ennyire jó lenne? Profi szakemberek szerint? Lehet ma Magyarországon új házat építeni vályogból? Érdemes? Olcsó?

Az én válaszom:

„Természetesen a vályognak, mint építőanyagnak is – mint minden másnak – vannak előnyei és hátrányai Hátránya:Nedvességre érzékeny, ezért védeni kell az esőtől, talajnedvességtől. Szigetelni kell, mint minden más épületet. A régi vályogházak azért nedvesek, mert hiányzik a szigetelés, emiatt mállik le róluk a vakolat, korhadnak a padlók, penészednek a bútorok. Az eső ellen célszerű túlnyújtani a tetőt, megnagyobbítani az ereszt. Előnye:A vályog állandóan szabályozza a belső levegő páratartalmát. A falak az emberi bőrhöz hasonlóan lélegeznek, ezért a belső mikroklíma kellemes. Nyáron hűvös, télen meleg. A vályogfal a levegő nedvességtartalmával együtt megköti a finom porszemeket.”

2022. nov. 17.

SZAKI

A közösség ajánlásával