
Lilla
Családállítás · Elkezdődött a közös munka, nagyon hálás vagyok Juditnak, nagyon sok mindenre rávilágít, és valóban azokat az okokat tárja elém, ami miatt szenvedek. A gyökér okokat fejti meg,és nem azt csinálja,mint sok más szakember, hogy beszéltet feleslegesen ,csak hogy minél több alkalom legyen. Ad házi feladatot, érzed,hogy figyel Rád, jegyzetel rólad, minden részletre ,névre emlékszik. Ritka az ilyen szakember a mai világban, csak ajánlani tudom. Őszinte, nyílt, empatikus, és lényegre törő. Pár alkalmon vagyunk túl, de azóta érzem,hogy elindultam egy pozitív úton ,mióta elkezdtük a közös munkát. Csak ajánlani tudom őt!