
Prónai Nikolett
A mi esküvőnk 2017. szeptemberében volt és Zoli volt a fotósunk, a sógorom ajánlásával :) Nagyon jó volt Vele együtt "dolgozni", ahogy korábban is írták minden fontos pillanatot lencsevégre kapott szinte észrevétlenül. A kreatív fotózáson is nagyon jól éreztük magunkat, ahol már bemutatta profizmusát. Nagyon precízen végzi munkáját, ezt az is bizonyítja, hogy a kreatív fotózást megelőző nap elment a helyszínre felmérni azt, Nekünk úgy kellett a helyszínre érkezni, hogy "naplementés" képeket is tudjunk csinálni. Igen ott tényleg valódi naplemente volt, nem utólag odaszerkesztett valami... Képei természetesek :) Az utómunkálatokkal is gyorsan elkészült és a fotókönyv egyszerűen mesés lett. Mindenkinek csak ajánlani tudom.