
Soma
Ő a harmadik könyvelő akivel egy hét alatt beszéltem, míg az első kettő tukmálta azt amit nem kértem, Lili meghallgatott, mindenre készségesen-kedvesen-profin válaszolt és azt nyújtotta amit kértem s amire szőkségem volt. A stílusa nem csak profizmust hanem bizalmat is sugároz. Emellett, míg én szervezgettem ő felajánlotta, hogy legfontosabb kérdéseimre azonnal válaszol telefonon. Majd a többit egy online session alkalmával folytattuk. Minden kérdésemre tökéletesen tudott válaszolni, megbízhatóan tartotta magát az időponthoz, jó előre megosztva a meet linket. Az egyedüli panaszom, hogy nem lehet 10-ből 11-es visszajelzést hagyni. Amikor könyvelőt kerestem pont az volt a fejemben az ideál ahogyan vele ment a könyvelői tanácsadás. Mindenkinek Csak ajánlani tudom.