

1 évvel ezelőtt volt itt.
Budapest - XI. kerület és 80 km-es körzetében kiszállok.
Balogh István -
Referenciáim
Értékeléseim

Szaki válasza:
Tisztelt uram! A telefonbeszélgetés alapján hozzávetőleges árat mondtam Amikor helyszínre érve meglátásom alapján mivel több munka volt mit amit ön mondott a telefonban. Ezáltal mondtam egy összeget .ön ezt elfogata Ezáltal a munkát elvégeztem ,és megköszönte . Bosszúból írt egy negatív véleményt. Amint kiderült utólag. Sajnos vannak roszakarok.Szaki válasza:
Köszönöm szépen
Szaki válasza:
Köszönöm szépen
Szaki válasza:
Köszönöm szépenSzaki válasza:
Köszönöm szépen
Szaki válasza:
Köszönöm szépen
Szaki válasza:
Köszönöm szépen
Szaki válasza:
Köszönöm szépen
Szaki válasza:
Nagyon szépen köszönöm
Szaki válasza:
Köszönöm szépen
Szaki válasza:
Nagyon szépen köszönöm
Szaki válasza:
Köszönöm szépenSzaki válasza:
Köszönöm szépen az őszinte véleményt, bár mikor átvette, akkor mindent rendben talált, semmi gond nem volt. Egy jó tanács ha legközelebb bárki dolgozik Önnek és valami nem tetszik akkor vagy állítsa le a munkát , küldje haza és álljon neki csinálja meg maga!!!, vagy időbe jelezze ami nem pászol Önnek kedves uram és talán orvosolható a probléma. Valamint indul egy jó festő tanfolyam, ha érdekli segítek beiratkozni. Üdv :Balogh István

Szaki válasza:
Köszönöm szépen
Szaki válasza:
Szivesen! Nagyon szépen köszönöm.
Szaki válasza:
Nagyon szépen köszönömSzaki válasza:
Köszönöm szépen
Szaki válasza:
Köszönöm szépen
Szaki válasza:
Köszönöm szépenSzaki válasza:
Köszönöm szépenSzaki válasza:
Nagyon szépen köszönöm
Szaki válasza:
Köszönöm szépen
Szaki válasza:
Köszönöm szépen

Szaki válasza:
Szívesen




Szaki válasza:
Köszönöm szépen.Válaszaim
Kétféle árajánlatot kaptam gipszkarton tapétázásra és a glettelés ára nagyon eltérő. Mi lehet az oka? A gipszkarton glettelés részben vagy egészben történik? Mi a jobb?
Az én válaszom:
„Szia Uram! Ez a megrendelőtől függ, hogy hogyan is szeretné. Én csak, ajánlani tudom, hogy mik is a szükséges munkafolyamatok. Üdv Balogh István ”
2023. jan. 2.
Plafon glettelése előtt muszáj leszedni a festéket? Spekulálunk, mennyi lesz a kosz, hogy időzítsünk...a falakon tapéta van, azt ismerjük, hogy működik.
Az én válaszom:
„Kedves Anna! Meg kell először is vizsgálni a plafon minőségét, ha egészséges akkor csak egy alapozás szükséges a glett előtt.Ha szükséges a kaparás az valóban némi kosszal, porral jár. De egy precíz szakember össze takarít maga után, valamint megátolja a por átjutását a többi helységekbe. Keressen bizalommal. Szép napot kívánok! ”
2023. febr. 16.
Van olyan penészölő szer, ami nem vilagositja ki a falat, nem hagy semmilyen nyomot. Melyik a legjobb? Köszönöm.
Az én válaszom:
„Üdvözlöm! Hivjon fel bizalomal. Es minden kérdésre valaszolok Üdv Balogh István”
2023. jan. 6.
Lehet egyedi sablont gyártani falfestéshez? Ezt a szobafestő meg tudja csinálni vagy nekem kell? Van erre jó technika?
Az én válaszom:
„Üdvözlöm! Legyen szives felhivni es mindenre valaszolok. Üdv Balogh István ”
2023. jan. 5.
Láttam videókat, ahol az ajtókat a tokon függesztve mázoltak. A szüleim mindig fektetve mázolták az ajtót, ablakot valamilyen mázolóbakon. Most panellakásban élek, nem igazán tudok a mázolóbaknak helyet csinálni, de szeretnék mindent átmázoltatni. Van valami hátránya annak, ha függőleges helyzetben mázolják az ajtókat? Tök kényelmes lenne. Nem csöpög alá a festék? Van ennek valami trükkje?
Az én válaszom:
„Jó napot kívánok! Szívesen válaszolok kérdéseire. Hívjon bizalommal a telefonszámon. Üdv Balogh István ”
2023. jan. 2.
A közösség ajánlásával