
Andi
Szobafestő, tapétázó · Imre munkájára igényes,alapos. A legapróbb hibákat is észrevette,kijavította. Amit vállalt,azt el is végezte,sőt még vissza fog jönni,mert fel kell tenni néhány tapéta darabot,de az még nem érkezett meg. Keresni fogom a jövőben is,ha szükségem lesz egy "szakira"!