
Andrási jános
Hozzáadás a kedvencekhez
Andrási jános -
Jó napot mindenkinek kőműves munkákat vállalunk kisfös brigádommal azonnali kezdéssel burkolástól kezdve betonozási bármilyen munkát elvállalunk kérem keressen bizalommal tisztelettel andrássy jános kft
Mutass többet
Válaszaim
Érdemes inkább S2 csemperagasztót venni, vagy jó az S1 is? Hagyományos 15 x 15 cm-es csempét szeretnék felrakatni, illetve a teraszra 50 x 50 cm-es kőlap burkolatot. Mit ajánlotok? Esetleg márkában is van preferencia?
Az én válaszom:
„Szia szerintem az s2-t ajánlom minőségre is jobb illetve dolgozni is jobb vele ”
Hozzáadás a kedvencekhez
2024. ápr. 22.
JÓ
SZAKI
A közösség ajánlásával