
Krakovszky Krisztián
A szerelőnek a megjelenése nagyon korrekt volt már akkor láttam rajta hogy érti a dolgát mikor bejött és egyből mondta hogy mi a baj a készülékkel szakszerűen és gyorsan megoldotta a problémát majd mondta hogyha bármi probléma van garanciát vállal rá én nagyon megvagyok vele elégedve ajánlom mindenkinek