

Tetőfedő · Ács · Bádogos
Kiss Zoltán Zsolt - Bádogos, Tetőfedő, Ács
Tetőfedő · Ács · Bádogos
Áraim
Gyors szerkezetű faházak
Referenciáim
Értékeléseim



Szaki válasza:
Nagyon szépen köszönöm
Szaki válasza:
Nagyon szépen köszönjük
Szaki válasza:
Köszönjük szépen

Szaki válasza:
Nagyon szépen köszönöm örülök hogy megismertelek titeket
Szaki válasza:
Köszönöm szépen


Szaki válasza:
Nagyon szépen köszönjük Örülünk hogy ott dolgozhatunk
Szaki válasza:
Szép napot kérem vegye fel velem a kapcsolatot
Szaki válasza:
Köszönjük szépen
Szaki válasza:
Szívesen és köszönjük szépen
Szaki válasza:
Köszönjük szépenSzaki válasza:
Köszönöm szépen



Szaki válasza:
Köszönöm szépenSzaki válasza:
Köszönjük szépen
Szaki válasza:
Köszönjük szépenSzaki válasza:
Üdv! Panasz esetén keressen fel! Valótlant pedig ne állítson mert rágalmazásnak minősül! Köszönöm! Munkáimat mindig becsülettel elvégzem ha hiba történik lehetőségeim szerint javítom! Munkáim során sose kapkodok mivel annak nem lenne jó vége!Szaki válasza:
Köszönöm szépen

Szaki válasza:
Köszönjük szépen

Szaki válasza:
Köszönöm szépen

Szaki válasza:
Köszönjük szépen
Szaki válasza:
Köszönöm szépen
Szaki válasza:
Köszönöm szépen
Szaki válasza:
Köszönöm szépen
Szaki válasza:
Köszönöm szépen

Szaki válasza:
Köszönöm szépen
Szaki válasza:
Köszönöm szépen

Szaki válasza:
Köszönöm szépen
Szaki válasza:
Köszönöm szépen
Szaki válasza:
Köszönöm szépenSzaki válasza:
Köszönjük szépen
Szaki válasza:
Köszönöm szépen
Szaki válasza:
Köszönjük szépen
Szaki válasza:
Köszönjük szépen
Szaki válasza:
Köszönöm szépen
Szaki válasza:
Köszönöm szépen


Válaszaim
A hálószobában két penészes fal volt, leszedtük, lekezeltük, kifestettünk. Mennyit segít, ha átrendezzük a szobát, és az eddig penészes falakat teljesen szabadon hagyjuk? Ez tényleg annyira sokat számít, mi a tapasztalata sokat látott szakiknak? Tervezzük szakember kihívását, mert gyanús, hogy a falszigetelés hiánya okozza a bajt (mindkét fal homlokzati, és csak azokon van penész). Ehhez hőszigetelő szakember kell majd, ugye? Vagy szobafestő? Vagy mindkettő? Köszönjük a segítséget előre is!
Az én válaszom:
„Szép napot egy pár db képet kérhetek mert ott lehetséges a höhid is üdvözlettel Kiss Zoltán ”
2023. febr. 1.
Örököltem egy régebbi házat, aminek a tetején még az eredeti kerámia cserepek vannak. Bár szerkezetileg jó állapotúak, eléggé elszíneződtek az évek során, ezért szeretném felújítani őket. Mit gondoltok, a régi tetőcserép festése tudna javítani a helyzeten? Általában mennyi ideig marad fent a festék a cserepeken?
Az én válaszom:
„Szép napot az a baj hogy ha lefestik attól a hibák ugyan úgy jelentkezni fognak hamarosan ”
2025. jan. 27.
Egy régebbi házban élünk, amin még palatető van, és kezd elöregedni. Viszont nem igazán szeretnénk lebontani, helyette inkább a felújításban gondolkodunk. Arról szeretnék információt kérni, hogy milyen esetekben kivitelezhető a palatető felújítás bontás nélkül? Illetve milyen lehetőségek közül tudunk választani?
Az én válaszom:
„Szép napot! rá lehet zsindelyezni de nem a legszebb mert látszódni fog a palának a formája inkább a lemezelest ajánlanám az nm ként 16 kg pluszt súlyt jelent de időtállóbb ha gondolja szívesen megoldjuk.”
2025. jan. 17.
Mi az a cseppentőlemez? Anélkül tényleg nem lehet ereszcsatornát cserélni?
Az én válaszom:
„Szép napot attól függ hogy milyen fedés van a tetőn szívesen segítek kérem vegye fel velem a kapcsolatot ”
2024. máj. 3.
Azt mondja a kéményseprő, hogy a tetőkibúvó beépítése kötelező, és megbüntethetnek, mert a mi házunkon nincs. Nem értem, ezt miért nem mondta senki, mikor lecseréltük a tetőt ... vagy ez téves infó? Ki tud ebben segíteni?
Az én válaszom:
„Szép napot a kémény mellé kellene tenni egyet ”
2024. febr. 29.
Bitumenes hullám lemezt akartam tetetni a garázsra, de elbizonytalanodtam, mert a gyakori kérdéseken azt olvastam, nagyon trágya anyag. Igaz ez? Nektek mi a véleményetek? Mit ajánlanátok helyette, ha igaz?
Az én válaszom:
„Szép napot a bitumenes lemez semmire nem való garázsra inkább trapéz vagy cserepes lemez ezeket kis dőlésszögnél is használható gyártói garancia 20 év ha gondolja keressen fel ”
2024. febr. 16.
Általában mekkora szokott lenni egy kádárkockán a szarufák közti távolság? Mekkora tetőablakot lehet betenni?
Az én válaszom:
„Szép napot 80-90cm szokott lenni ”
2023. nov. 24.
Szeretnék egy előtetőt fából. A régi szélfogót elbontom, és a helyére kellene, kb 3x4 m lesz, nyitott egyelőre. Csak a szerkezetet kellene feltenni gerendákból, meg a tetőt. Bontott cserepem van, szerintem az elég rá.. Mivel kalkuláljak? Anyagdíj, munkadíj is érdekel, és hogy mennyi idő alatt készülne el.
Az én válaszom:
„Szép napot javaslom vegyük fel a kapcsolatot üdvözlettel Kiss Zoltán Abádszalók ”
2023. nov. 16.
Szakmáim
Tetőfedő 54 megbízás Ács 37 megbízás Bádogos 27 megbízásSzakmáimhoz kapcsolódó cikkek
A közösség ajánlásával