

Betonozás · Térkövezés · Épületbontás
Kinisch Imre - Betonozás, Földmunka, Térkövezés, Épületbontás
Betonozás · Térkövezés · Épületbontás
Referenciáim
Értékeléseim


Szaki válasza:
Nagyon köszönjük az elismerő szavakat 🙂💯
Szaki válasza:
Kedves Gábor! Nagyon köszönjük a pozitív értékelést!🙂
Szaki válasza:
Kedves István, köszönjük a pozitív értékelést! 🙂
Szaki válasza:
Kedves Heni, köszönjük a pozitív értékelést! 🙂
Szaki válasza:
Köszönöm szépen a pozitív értékelést
Szaki válasza:
Köszönjük a pozitív értékelést! Mi is örülünk, hogy megismerhettünk benneteket. 🙂Szaki válasza:
Köszönjük a pozitív értékelést!
Szaki válasza:
Kedves Éva! Köszönjük a pozitív értékelést!
Szaki válasza:
Nagyon köszönjük a pozitív értékelést! 🙂
Szaki válasza:
Köszönjük az elismerést! 🙂
Szaki válasza:
Köszönjük a pozitív értékelést és az ajándékot! 😉
Szaki válasza:
Kedves Gyuri! Nagyon köszönjük a pozitív értékelést! mi sem panaszkodhatunk minden nap ellátattok minket minden féle finomsággal! 😋
Szaki válasza:
Nagyon szépen köszönöm a pozitív értékelést! :)
Szaki válasza:
Nagyon köszönjük az elismerést! 🙂
Szaki válasza:
Köszönjük az ertekelést
Szaki válasza:
Nagyon kedvesek vagytok! Köszönjük az elismerést és a finom kavétkat, pékárukat! 🙂
Szaki válasza:
Köszönjük a pozitív értékelést és a finom kávét nagyon kedvesek vagytok! :)
Szaki válasza:
Nagyon köszönöm a pozitív elbirálást, és a finom kávét és hűsitőt a nagy melegben! :) barmiben kellünk csak szólj! ;)Szaki válasza:
Köszönjük az értékelést! :)
Szaki válasza:
Kedves Attila! Köszönjük az értékelést és a bizalmat!
Szaki válasza:
Kedves Tamás! Köszönjük a pozitív értékelést!
Szaki válasza:
Köszönöm szépen! Bármiben tudok segíteni hívjatok!
Szaki válasza:
Nagyon szépen köszönöm a pozitív értékelés! Sok boldogságot az új házban!
Szaki válasza:
Köszönjük az értékelés! :)
Szaki válasza:
Helga és Tomi mi is köszönjük a bizalmat és a sok hűsítőt amit kaptunk végig a két hét alatt! Használjátok egészséggel!


Szaki válasza:
Köszönjük a bizalmat ès az elismerést!


Szaki válasza:
Köszönjük szèpen!

Szaki válasza:
Köszönjük a pozitív értékelést! :)
Szaki válasza:
Köszönöm szépen az értékelését! Bármi lenne akkor keressetek! A munkánkra garanciát vállalunk! 🙂
Szaki válasza:
Kedves Karesz! Mi köszönjük a bizalmát és a kiváló ertekeléstSzaki válasza:
Köszönjük az elismerést ès a bizalmat! Mi is kapunk hűsitőt a nagy melegben! (No comments. Nomen est omen) 2024.11.17
Szaki válasza:
Mi is köszönjük az elismerést! Reméljük még találkozunk más munkával kapcsolatban!
Szaki válasza:
Mi is köszönjük az elismerést!

Szaki válasza:
Mi is köszönjük az értékelést! :) Használjátok egészséggel!


Szaki válasza:
Nagyon köszönjük a bizalmat ès az elismerést!

Szaki válasza:
Nagyon szépen köszönjük az értékelést! Mi sem panaszkodhatunk,el voltunk latva minden nap udítővel,kávéval es nagyon kedvesek vagytok!



Szaki válasza:
Köszönjük az értékelést! :)

Válaszaim
mennyezet festése esetén hogy tudom a fal és a mennyezet találkozását szépen megoldani?
Az én válaszom:
„Ha nem szallag akkor esetleg nomasztil csik ( hungarocel disz léc)”
2023. dec. 3.
Fa lambériát szeretnék, de a fenyő nem annyira tetszik, meg sokon vannak ilyen gyanta foltok, repedések ,nem valami minőségi. Ti mit gondoltok, milyen fából lenne szép a lambéria?
Az én válaszom:
„A lambéria általában luc fenyőből készül minden féle képpen a A minőségű első osztályú szárított,gőzölt terméket keresse! Rengeteg fatelepen talál ( Skandináv fatelep)”
2023. dec. 3.
Mi a legolcsóbb módja a járda térkövezésnek? Nem lesz rajta semmi extra terhelés, csak sétálunk a házig. Milyen rétegrend a szükséges minimum, milyen kővel? Nagyon olcsón szeretném.
Az én válaszom:
„Szia! Ha esetleg van meglévő beton es a szint engedi akkor arra mehet a térkő!ha nincs akkor minden fele képen CKT beton 8-10cm vastagon alá,ez a legolcsóbb mert alá murvazni meg 30cm retegrendet kialakitani mar költsègesebb Üdv: Kinisch Imre”
2023. nov. 14.
Szakmáim
Betonozás 27 megbízás Térkövezés 6 megbízás Épületbontás 2 megbízás Földmunka 0 megbízásSzakmáimhoz kapcsolódó cikkek
A közösség ajánlásával