Frost Tom-Klíma
Frost Tom-Klíma
0 megbízás

1 évvel ezelőtt volt itt.

Országosan kiszállok

Értékelem a szakit

Frost Tom-Klíma -

Üdvözlöm! Vállalkozásom fő profilja a lakossági légkondicionálók telepítése, szervízelése, karbantartása magas minőségben.
Mutass többet

Válaszaim

A nappalinkba szeretnénk klímát telepíttetni. A neten láttam 2,5-es, 10-es meg még ezerféle méretezést, de fogalmam sincs, hogy ez a gyakorlatban mit jelent. Egy 32 négyzetméteres helységbe mekkora klíma kell, ha a nappali méretéhez megfelelő készüléket szeretnék?

Az én válaszom:

„Üdvözlöm! 32 négyzetméteres helységbe a 3,5kw a megfelelő méretű. Természetesen akkor ha a normál falazatú az épület. ”

2025. jan. 4.

SZAKI

A közösség ajánlásával