
Fábos Gábor
Hozzáadás a kedvencekhez
Fábos Gábor -
Közel 50 éve a szakmában dolgozom ha minőségi munkát akar engem válasszon.
Mutass többet
Válaszaim
hány fokban fagy meg a beton, kedves Urak? Jövő héten neki lehet-e állni a garázsalapnak, vagy jobb, ha várunk?
Az én válaszom:
„Lehet betonozni már nincs annyira hideg a cement kötéskor hőt termel -2-3 fokig fagyálló nélkül is lehet betonozni.”
Hozzáadás a kedvencekhez
2024. márc. 5.
JÓ
SZAKI
A közösség ajánlásával