
Anton Márta [Márti]
A legjobb tanár akivel valaha találkoztam!!! Egy tanár, aki a szívét és lelkét és beleteszi az oktatás minden pillanatába! Egyszer neveztem be a középfok elérésébe és mellette ez elsőre sikerült kevesebb mint egy év alatt!
So she is the BEST!!! :))