Egervári Tibor EV.
Egervári Tibor EV.
0 megbízás

1 évvel ezelőtt volt itt.

Győr és 65 km-es körzetében kiszállok.

Értékelem a szakit

Egervári Tibor EV. -

1998-ban végeztem a Gábor László Építő Ipari Műhelyiskolában Kőműves szakmában. Azóta nem hagytam el az Építő ipart, 2017 óta vagyok vállalkozó. Leginkább kisebb munkákat vállalok, de természetesen a nagyobb volumenű munkától sem riadunk el. Előzetes felmérés után elkészítem az árajánlatot, ha elfogadásra kerül, utána időpont egyeztetés történik.
Mutass többet

Referenciáim

Tetszenek a referenciáim? Kérj tőlem ajánlatot , hogy kiderüljön nálad mennyibe kerülne a munka.

Válaszaim

Sziasztok! Szakit keresgélek, nézegetem a burkolás áraitokat és kicsit elbizonytalanodtam. A PVC lerakása most hideg vagy meleg burkolásnak számít? Mert úgy látom, van különbség az árakban.... És akkor már hadd kerüljek teljesen képbe: a linóleummal és a vinyllel mi a helyzet? Én eddig azt hittem, mind a három melegburkolat, de most kezdek arra gondolni, hogy tévedtem, és a pvc lerakásánál a hidegburkolás árat kell nézzem. Hogy van ez?

Az én válaszom:

„Melegburkolat akár csak a parketta, szalagparketta vagy a laminált parketta, a vinil is melegbukolat . Hidegburkolatnak nevezzük a járolapot illetve a csempét,dísztéglát stb....”

2023. júl. 10.