Ablakcsere, nyílászáró beépítés
Ács 1 megbízás
Bádogos
Építész
Generálkivitelezés
Gipszkarton szerelés
Tetőfedő 1 megbízás
Brázovics János vagyok, már több mint 30 éve foglalkozom „faszerkezetes” épületek, gerenda és rönkházak, vázszerkezetes szigetelt faházak, vadász lesek, kerítések építésével.Gyerekkoromtól érdekel a fa, mint növény, építőanyag. Családom generációk óta a faépítészettel foglalkozott.Folytattam ezt a hagyományt, szeretném, ha Magyarországon minél többen megismernék a faépítészet előnyeit, értékeit. Kis létszámú, profi csapatommal, a régi hagyományokat ötvözzük a modern módszerekkel. Csak minőségi anyagok felhasználásával dolgozunk, elfogadható árakon.
Értékelések
Took Istvánhh
Brazovics Fa-Mobilház Kft.Sajnos két napi munka után meg kellett válnunk egymástól, mert kontár munkát akart elvégezni.Annak ellenére, hogy honlapján és a facebuk-on nagyon szép faházak és rönkházak vannak. Úgy éreztem csak a pénzre megy szakmai hozzáértés nélkül.Itt maradtam egy elkezdett oszlop ronccsal.
Tisztelettel: egy csalódott MEGRENDELŐ.
Took Istvánné!
Ön össze vissza írogat !Megépítettük a szerkezetet amit vissza is bontottunk!Persze csak azután,hogy felhívtam a figyelmét a kemence kémény 10 cm -rel magasabb a zsindely fedéstől,ami ki fog gyulladni!Amennyiben valótlanságokat ír,rontja a cégem hírnevét be fogom perelni!
Üdv.
Brázovics Fa-Mobilház KFT
Tisztelt Brazovics Úr!
Sajnos állítása valótlan nem is a férjem, hanem jobban én háborodtam fel az elvégzett munkáért, képekkel is betudjuk bizonyítani.A megrendelésnél nem tett említést az anyagra mindent megvásároltunk amit felírt számlákkal bizonyíthatjuk kárunk csak nekünk van. A gerendák valóban régi száraz, de nem korhadtak Ön a felmérésnél nem kifogásolta, a gerendák állapotát (szakemberek is megfelelőnek találták)A gerendákat nem a férjem vágta el használhatatlan méretre, ma is eredeti állapotában áll, férjem beszélt le arról, hogy a fogyasztóvédelmi felügyelőséghez,ill. a kamarához forduljak.
Kikérem magamnak, hogy a napelemes rendszert kontárnak elégedetlenségünket bárkinek is nyilvánítottuk volna. Teljes mértékig meg vagyunk elégedve a rendszerrel és nem utolsó sorban a szakemberek szakmai tudásával.Egyébként a rendszer nem volt drága.Bárkinek ajánlom.
A szakemberekkel akik nálunk dolgoztak korrekt megegyezés szerinti elszámolás történt.Senki sem reklamált.
Véleményem: az el nem végzett selejt munkáért nem jár fizetség.
Véleményemet azért írtam meg, hogy más is okuljon a mi hibánkból.
Üdvözlettel: Toók Istvánné